Reklama

Polityka i prawo

Stadion Narodowy centrum cyberbezpieczeństwa w czerwcu. Ruszają zapisy na Exatel Security Days

Fot. Exatel
Fot. Exatel

Jak najmniej teorii, jak najwięcej praktyki – to zasada, która przyświeca Exatel Security Days. 5-6 czerwca na PGE Narodowym odbędzie się już 4 edycja konferencji. Wydarzenie od lat gromadzi praktyków cyberbezpieczeństwa, menedżerów IT, przedstawicieli biznesu i sektora publicznego. Celem ESD jest dzielenie się doświadczeniami oraz przełamywanie barier między użytkownikami i twórcami narzędzi cyber.

Edycja 2019 przede wszystkim podsumuje bieżące trendy, w tym ważnym dla cyberbezpieczeństwa roku. Ochrona wyborów, ustawa o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, prace nad 5G, kwestie zabezpieczania systemów i procesów IT nigdy nie były tak ważne jak dziś. 

Prelegenci będą mówić o standaryzacji usług SOC,  ochronie anty DDoS czy ochronie aplikacji biznesowych.

Wśród prelegentów wystąpią m.in. Jakub Syta czy Adam Haertle.

W tym roku organizatorze zaplanowali m.in.:

  • Całodniowe warsztaty techniczne w ramach ESD - 7 czerwca. Exatel zamierza podzielić się z klientami swoim doświadczeniem oraz doświadczeniem partnerów Partnerzy, którzy współorganizują  warsztaty to – CISCO, PaloAlto, Flowmon, RSA.
  • Konkurs CTF - Capture The Flag, który polega na rywalizacji zespołów hakerskich. Na chętnych czekają ciekawe zdania – od włamania na wskazany serwer, przez eksfiltrację danych do rozwiązania programistycznych łamigłówek. Uczestnictwo w CTF jest darmowe, jednak zawodników i drużyny mogą zgłaszać wyłącznie osoby, które zostały zarejestrowane jako uczestnicy ESD19. Opis tu https://exatelsecuritydays.pl/zdobadz-flage-zawody-hakerskie-ctf/

W tym roku ESD jest płatne. Uczestnik w ramach biletu dostaje wejście na dwa dni konferencji, warsztaty techniczne z ekspertami EXATEL i naszymi partnerami, a także wejście na wieczorny bankiet. Sprzedaż rusza 18 marca:

Ceny w promocji, która trwa od 18 do 31 marca

·         Biznes 500 zł

·         Samorządy 100 zł

·         Służby mundurowe, administracja państwowa, NGO 0 zł

 Ceny regularne czyli po 31 marca:

·         Biznes 700 zł

·         Samorządy 200 zł

·         Służby mundurowe, administracja państwowa, NGO 0 zł

Więcej informacji na: https://exatelsecuritydays.pl

Komentarze