CyberDefence24.pl

to wiodący polski portal poruszający problematykę cyberbezpieczeństwa, cyfryzacji i technologii, którego celem jest informowanie i edukowanie odbiorców w dziedzinie cybersecurity.

Dziennikarze portalu codziennie dostarczają unikalne treści: najważniejsze wiadomości z branży, raporty i komentarze oraz rozmawiają z ekspertami, by przybliżać tematy związane z ochroną danych, prywatnością i innowacjami, zważając na kluczowe aspekty w kontekście gospodarczym i politycznym.

Serwis CyberDefence24 stawia na wielokanałową komunikację, w tym autorskie materiały wideo, wywiady z ekspertami i m.in. relacje z najważniejszych konferencji branżowych. Śledzenie na bieżąco wydarzeń sprawia, że publikowane artykuły prezentują zagadnienia w sposób problemowy i wielowymiarowy.

Technologia, bezpieczeństwo informacyjne, innowacyjne rozwiązania w armii i służbach, dezinformacja oraz fake newsy, prywatność i ochrona danych, nowoczesne produkty w cyberbezpieczeństwie – to nieobce redakcji tematy. W tygodniu najświeższe wiadomości, w weekendy – pogłębione analizy w ramach #CyberMagazynu. Zmiany w serwisie wprowadzane są pod hasłem #CyberIsFuture.

Redakcja

Nikola Bochyńska

Redaktor Naczelna CyberDefence24.pl

Szymon Palczewski

Zastępca redaktor naczelnej

Michał Górski

Redaktor