Reklama

Cyberbezpieczeństwo

EXAHUB. Bezpieczne rozwiązanie wideokonferencyjne od Exatel

W czasie drugiego dnia konferencji Exatel Telco Summit Zygmunt Łodziński z VisionCube oraz Michał Szczęsny z EXATEL przedstawili wspólne narzędzie EXAHUB
W czasie drugiego dnia konferencji Exatel Telco Summit Zygmunt Łodziński z VisionCube oraz Michał Szczęsny z EXATEL przedstawili wspólne narzędzie EXAHUB
Autor. CyberDefence24.pl

Firma Exatel w czasie Exatel Telco Summit ogłosiła EXAHUB – własne, bezpieczne rozwiązanie wideokonferencyjne. Ma to być bezpieczna alternatywa dla dotychczasowych rozwiązań komercyjnych i możliwość organizowania zdalnych spotkań o krytycznym charakterze.

Reklama

Artykuł sponsorowany

W czasie drugiego dnia konferencji Exatel Telco Summit Zygmunt Łodziński z VisionCube oraz Michał Szczęsny z EXATEL przedstawili wspólne narzędzie EXAHUB, bazujące na na rozwiązaniach Pexip & Poly.

Reklama

Partnerstwo z firmą VisionCube ma zapewnić bezpieczeństwo oraz wygodę połączeń konferencyjnych, które będą mogły odbywać się w dowolnym miejscu oraz na dowolnym urządzeniu, z łatwym dostępem dla ludzi poza organizacją, rejestrowaniem i przechowywaniem nagrań oraz lokalizacją hostującą spotkanie.

Rozwiązanie to suma inicjatyw, opierająca się na doświadczeniu firmy Pexip – zapewniającej bezpieczeństwo; Poly – urządzenia końcowe; EXATEL – odpowiada za łączność; VisionCube – kompetencje i doświadczenie w organizacji spotkań zdalnych.

Reklama

Czytaj też

Czym jest EXAHUB?

Narzędzie EXAHUB zapewnia komunikację wideo. Jest łącznikiem pomiędzy infrastrukturą jednostek administracji państwowej a aplikacjami chmurowymi. Chodzi o maksymalne wyeliminowanie ryzyka podatności na ataki.

Dodatkowo istnieje możliwość jego integracji z innymi komercyjnymi aplikacjami, takimi jak np. Google Meets, Skype, Cisco Webex czy Microsoft Teams.

Czytaj też

„Jesteśmy spoiwem, które jest w stanie łączyć. Zapewniamy bezpieczeństwo dla krytycznej komunikacji. My dostarczamy to, na czym się najlepiej znamy, a VisionCube to, w czym są najlepsi” – skomentował w czasie prezentacji Michał Szczęsny z firmy EXATEL.

Dodatkowo twórcy zapewniają, że EXAHUB to narzędzie do odbywania spotkań o charakterze krytycznym (np. spotkania zarządu czy przedstawicieli służb) w sieci EXATEL; hub umożliwiający integracje z rozwiązaniami Cloud – agregator bezpiecznej komunikacji z platformami chmurowymi; alternatywa dla rozwiązań Cloud na wypadek awarii. Do już trwających spotkań można w łatwy i szybki sposób dołączyć (zarówno osoby, jak i kolejne sale) jednym przyciskiem (dodatkowo zabezpieczone są numerem spotkania i hasłem).

Czytaj też

Serwis CyberDefence24.pl otrzymał tytuł #DigitalEUAmbassador (Ambasadora polityki cyfrowej UE). Jeśli są sprawy, które Was nurtują; pytania, na które nie znacie odpowiedzi; tematy, o których trzeba napisać – zapraszamy do kontaktu. Piszcie do nas na: [email protected].

Reklama

Komentarze

    Reklama