Reklama

Polityka i prawo

Konferencja PWNing odwołana

Fot. Pixy/CC0
Fot. Pixy/CC0

V edycja wydarzenia PWNing Online Security & Code 2020 nie odbędzie się w planowanym terminie z powodu pogarszającej się sytuacji związanej z pandemią koronawirusa. 

Jak podkreślają organizatorzy konferencji, sytuacja w związku z pandemią jest bardzo dynamiczna. Cała Polska jest żółtą strefą, kolejne powiaty trafiają na czerwoną listę. Realizacja V edycji PWNing Online Security & Code 2020 w planowanej formule, wymaga od wielu osób zaangażowanych w projekt obecności w studio. „Z uwagi na ich bezpieczeństwo i duże prawdopodobieństwo wprowadzenia kolejnych obostrzeń, podjęliśmy decyzję o odwołaniu tego wydarzenia” - czytamy w oficjalnym komunikacie organizatorów.

Dotychczasowe spotkania stacjonarne w ramach inicjatywy pozwoliły zbudować społeczność ekspertów w Polsce. Wierzymy, że te relacje przetrwają obecne zawirowania. Jednocześnie, nie chcąc czekać do ostatniej chwili, podejmujemy tę decyzję właśnie teraz” - wskazują organizatorzy.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy pracowali nad tegoroczną edycją, za poświęcony czas, energię i zaangażowanie. Uczymy się nowej, covidowej rzeczywistości. Za priorytet stawiamy sobie bezpieczeństwo. Pracujemy nad nowymi formatami spotkań online, by już wkrótce wrócić do Państwa z zaproszeniem na kolejne eventy. Jak zwykle: merytoryczne, pełne nowinek z branży, akcentujące wiedzę techniczną i – przede wszystkim – bezpieczne” - podkreślono w komunikacie.

Informacja prasowa Zespół PWNing 2020

Komentarze