Reklama

Biznes i Finanse

Przemysław Jaroszewski dołącza do Standard Chartered Bank

Fot. Cobaltblue25/Wikimedia Commons/CC 4.0

Przemysław Jaroszewski, były kierownik CERT Polska, po odejściu z NASK-u dołączył do Standard Chartered Bank. Zajmie się kwestiami związanymi z cyberbezpieczeństwem.

Przemysław Jaroszewski obejmie stanowisko wiceprezesa i managera ds. reagowania na cyberzagrożenia, a konkretnie drugiej linii cyberobrony instytucji. „Jestem bardzo podekscytowany rozpoczęciem mojej nowej pracy” - przekazał w social mediach.

Dla NASK pracował od 2000 roku, a kierownikem CERT Polska był od lipca 2016 do listopada 2021 roku, kiedy to zrezygnował ze stanowiska .

„Chciałbym wyraźnie podkreślić, że nie mam absolutnie żadnych pretensji do NASK PIB jako pracodawcy. Dyrekcja zachowała się w stosunku do mnie bardzo życzliwie i profesjonalnie do samego końca i tym samym staram się odwzajemniać. Współpracę kończymy za porozumieniem stron, na bardzo korzystnych dla mnie warunkach” -  mówił wówczas w rozmowie z naszą Przemysław Jaroszewski .

Czytaj też

Standard Chartered Bank to grupa bankowa obecna na ponad 60 najbardziej dynamicznych rynkach świata. „Naszym celem jest napędzanie handlu i dobrobytu poprzez naszą wyjątkową różnorodność, a nasze dziedzictwo i wartości” - wskazuje instytucja.

Bank jest notowany na giełdach papierów wartościowych w Londynie i Hongkongu.

Czytaj też

Chcemy być także bliżej Państwa – czytelników. Dlatego, jeśli są sprawy, które Was nurtują; pytania, na które nie znacie odpowiedzi; tematy, o których trzeba napisać – zapraszamy do kontaktu. Piszcie do nas na: [email protected]. Przyszłość przynosi zmiany. Wprowadzamy je pod hasłem #CyberIsFuture.

Komentarze