Kryptologia, cyberobrona, cyberbezpieczeństwo i zwalczanie cyberprzestępczości - MON ogłasza konkurs dla absolwentów polskich uczelni

28 sierpnia 2019, 12:49
HD_screen_nagroda_rejewskiego_2019_1920x1020px_v2
MON / Informacja prasowa

Ministerstwo Obrony ogłasza konkurs na najlepszą pracę inżynierską, licencjacką, magisterską oraz rozprawę doktorską związaną z tematyką kryptologii, cyberobrony, cyberbezpieczeństwa lub zwalczania cyberprzestępczości.Konkurs skierowany jest do absolwentów polskich uczelni. 

Interesujesz się kryptologią, cyberobroną, cyberbezpieczeństwem lub zwalczaniem cyberprzestępczości i obroniłeś pracę związaną z tą tematyką? Weź udział w konkursie o Nagrodę im. Mariana Rejewskiego!

Konkurs zostanie przeprowadzony w dwóch kategoriach:

I. na najlepszą pracę inżynierską, licencjacką i magisterską

II. na najlepszą rozprawę doktorską

Organizatorem konkursu jest Ministerstwo Obrony Narodowej. Chcemy popularyzować wiedzę, pobudzać zainteresowania i inspirować środowiska akademickie do prowadzenia badań i poszukiwania innowacyjnych rozwiązań. Do udziału w konkursie zapraszamy absolwentów uczelni polskich, którzy obronili swoje prace nie wcześniej niż 1 października 2016 r. Prace muszą być napisane w języku polskim i dotyczyć kryptologii, cyberobrony, cyberbezpieczeństwa lub zwalczania cyberprzestępczości.

Łączna pula nagród wynosi 39.000 zł.

Autor pracy może dokonać zgłoszenia do dnia 25 września 2019 r.  w formie papierowej lub elektronicznej. Szczegółowe informacje znajdują się w Regulaminie dostępnym na stronie: www.cyber.mil.pl (zakładka Konkursy).

MON / informacja prasowa

CyberDefence24
CyberDefence24
KomentarzeLiczba komentarzy: 0
No results found.