Reklama

Cyberbezpieczeństwo

Ostrzeżenie! Zhakowano konto na Facebooku minister rodziny i polityki społecznej Marleny Maląg

fot. Wikimedia Commos
fot. Wikimedia Commos

Minister rodziny i polityki społecznej Marlena Maląg podała we wtorek, że jej konto na Facebooku zostało zhakowane. „Do czasu kiedy nie poinformuję o odzyskaniu go, proszę traktować pojawiające się posty jako kłamliwą manipulację” - napisała.

We wtorek około południa na oficjalnym profilu minister Maląg na Facebooku pojawił się wpis na temat Strajku Kobiet, w którym znalazły się treści obraźliwe i rasistowskie. Chwilę później szefowa MRiPS za pośrednictwem Twittera poinformowała, że jej konto na Facebooku zostało zhakowane.

"Moje konto na Facebooku padło ofiarą hakerów. Do czasu kiedy nie poinformuję o odzyskaniu go proszę traktować pojawiające się posty jako kłamliwą manipulację" - napisała minister.

Poniżej w ramach ostrzeżenia publikujemy post który, jak informuje minister, został zamieszczony w wyniku włamania. W momencie publikacji artykułu przekazano go ponad 160 razy. Jest on również komentowany przez użytkowników. 

image
Post zamieszczony na profilu minister Marleny Maląg, który miał zostać zamieszczony w wyniku włamania na konto Facebookowe.

PAP/SG

Reklama

Komentarze

    Reklama