Reklama

Cyberbezpieczeństwo

F-Secure Business, to teraz WithSecure. Radykalny krok w zakresie działalności dot. zabezpieczeń biznesowych

Fot. fot. WithSecure/ materiały prasowe

Po 30 latach intensywnego budowania marki oraz rozwijania sieci partnerskiej, firma F-Secure zdecydowała się na bardzo radykalny krok – działalność w zakresie zabezpieczeń biznesowych zostaje ponownie uruchomiona jako nowa marka o nazwie WithSecure.

Wprowadzenie WithSecure™ jest zgodne z planami ogłoszonymi w lutym 2022 roku, dotyczącymi podziału F-Secure na dwie firmy. Jest to konsekwencja wieloletnich działań marki, która w ciągu ostatnich kilku lat przekształciła swoją działalność korporacyjną i konsumencką w dwa silne, prężnie funkcjonujące biznesy.

Nowa marka została opracowana we współpracy z pracownikami firmy F-Secure, partnerami handlowymi i klientami. Nazwa ma na celu wzmocnienie przekonania, że najbardziej efektywne wyniki przynosi wspólne stawianie czoła wyzwaniom związanym z cyberbezpieczeństwem. WithSecure™ rozpoczyna nową erę dla produktów i rozwiązań bezpieczeństwa korporacyjnego, podczas gdy produkty i usługi ochrony konsumentów pozostają dostępne zarówno dla użytkowników końcowych, jak i partnerów za pośrednictwem istniejącej marki F-Secure.

Czytaj też

WithSecure™ wykorzystuje wieloletnie doświadczenie firmy w zakresie bezpieczeństwa, przeprowadzone badania i najnowocześniejsze technologie. Oferta producenta łączy światowej klasy fachową wiedzę, innowacyjne podejście i nowoczesną technologię przeciwdziałania atakom cybernetycznym. Portfolio obejmuje inteligentną ochronę punktów końcowych, ochronę treści w chmurze dla Salesforce, zarządzanie wykrywaniem i reagowaniem na incydenty oraz szeroką gamę usług konsultingowych w zakresie cyberbezpieczeństwa.

Dzięki 30-letniemu doświadczeniu WithSecure™, wcześniej F-Secure Business, cieszy się rozległą siecią partnerów i klientów, a niezawodność marki potwierdza zaufanie największych instytucji finansowych, producentów oraz tysięcy dostawców usług komunikacyjnych i technologicznych. Ochrona oparta na sztucznej inteligencji zabezpiecza punkty końcowe i współpracę w chmurze, a inteligentne wykrywanie i reagowanie są wspierane przez ekspertów, którzy identyfikują zagrożenia biznesowe, aktywnie polując na zagrożenia i stawiając czoła atakom w czasie rzeczywistym.

Czytaj też

/Artykuł promocyjny

Komentarze