Reklama

Armia i Służby

Wojsko Polskie gra z WOŚP. Wylicytuj szkolenie z dowództwem

wośp 32 finał wielkiej orkiestry świątecznej pomocy Owsiak
32. Finał WOŚP. Wojsko gra Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy.
Autor. Fot. DKWOC/allegro.pl

Wojsko Polskie gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Do wylicytowania są nie tylko cenne przedmioty, ale i szkolenia oraz lunch z generałem.

Wielkimi krokami zbliża się 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 28 stycznia br. na ulicach polskich miast pojawią się wolontariusze z dobrze nam znanymi puszkami i serduszkami. Uczestniczyć w akcji można także przez internet - wpłacając do wirtualnej puszki czy też poprzez wzięcie udział w aukcjach charytatywnych.

Czytaj też

Reklama

WOŚP zbiera na oddziały pulmonologiczne

W sieci ruszyły już licytacje, z których dochód przeznaczony zostanie na szczytny cel. Na co w tym roku zbiera WOŚP? Ze środków zostanie zakupiony sprzęt dla oddziałów pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych. Już teraz (22.01. godz. 7:31) orkiestra zgromadziła blisko 22 mln zł.

Czytaj też

Wojsko gra z WOŚP

W inicjatywę włączyło się Wojsko PolskieDowództwo Komponentu Wojsk Obrony Cyberprzestrzeni przyłączyło się do 32. Finału WOŚP, by jako „cyfrowe serce armii” pomóc tym, którzy tego potrzebują. 

Reklama

DKWOC wystawiło na licytację nie tylko przedmioty takie jak pamiątkowy ryngraf, plecak z gadżetami cyberwojsk czy okolicznościowy COIN.

Dużą wartością jest możliwość odbycia szkolenia z cyberbezpieczeństwa, które poprowadzi ekspert cybersił RP. „Na licytację przekazaliśmy także trzy vouchery na specjalistyczne szkolenie z cyberbezpieczeństwa – voucher złoty na szkolenie indywidualne, platynowy dla 5 osób oraz diamentowy dla 10” – mówi w rozmowie z naszym portalem rzecznik DKWOC ppłk Przemysław Lipczyński.

Reklama

Jak wyjaśnia, tematyka szkoleń będzie dostosowana do oczekiwań i potrzeb zwycięzców. „Dodatkowo oferujemy wparcie w zakresie konfiguracji oraz zabezpieczenia sprzętu osobistego takiego jak smartfon, tablet, laptop czy router” – wskazuje przedstawiciel cyberwojsk.

Vouchery na szkolenia grupowe mogą być gratką dla mikro i małych firm, które chcą wesprzeć WOŚP i zadbać o własne cyberbezpieczeństwo. „To połączenie przyjemnego z pożytecznym, bo cyberbezpieczeństwo to nie koszt, a inwestycja” – podkreśla ppłk Przemysław Lipczyński. A na tym nie koniec.

Czytaj też

Dowódca oddaje coś cennego

Dowódca DKWOC gen. dyw. Karol Molenda oddaje na licytację coś cennego, czyli… swój czas. „W życiu nie ma nic ważniejszego niż drugi człowiek i nic cenniejszego niż czas, który możesz poświęcić” - podkreślił w swoim wpisie na platformie X.

Jeśli chcesz porozmawiać (o cyberbezpieczeństwie lub na dowolny temat) z dowódcą polskich cyberwojsk, możesz to zrobić wchodząc do gry z DKWOC i WOŚP. Aby wziąć udział w licytacji, wystarczy wejść w link.

Gen. dyw. Karol Molenda, szef cyberwojsk z nagrodą specjalną redakcji CyberDefence24
Gen. dyw. Karol Molenda, szef cyberwojsk z nagrodą specjalną redakcji CyberDefence24
Autor. Mirosław Mróz / Defence24

Wojsko oraz MON oferują znacznie więcej. Informacje na ten temat znajdziecie w artykule  Defence24Szkolenia z żołnierzami, treningi z wojskowymi olimpijczykami, obiad z szefem MON – wojsko szykuje atrakcje na finał WOŚP.

Zachęcamy Was również do zapoznania się z naszymi materiałami specjalnymi o jednostkach cyberwojsk: Wojsko, jakiego nie znacie.

Czytaj też

Serwis CyberDefence24.pl otrzymał tytuł #DigitalEUAmbassador (Ambasadora polityki cyfrowej UE). Jeśli są sprawy, które Was nurtują; pytania, na które nie znacie odpowiedzi; tematy, o których trzeba napisać – zapraszamy do kontaktu. Piszcie do nas na:[email protected].

Reklama

Haertle: Każdego da się zhakować

Materiał sponsorowany

Komentarze

    Reklama