Reklama

Technologie

Conor Pierce nowym prezesem Samsung w Polsce

Conor Pierce, prezes Samsung Electronics Polska
Conor Pierce, prezes Samsung Electronics Polska
Autor. materiały prasowe Samsung

Conor Pierce, corporate vice president i dotychczasowy szef dywizji mobile na rynki Wielkiej Brytanii oraz Irlandii, objął funkcję prezesa Samsung Electronics Polska.

Reklama

Conor Pierce rozpoczął pracę w Samsung Electronics w 2015 roku na stanowisku wiceprezesa dywizji IT&Mobile (IM) na rynki Wielkiej Brytanii i Irlandii. W 2018 roku został nominowany na stanowisko corporate vice president - podała firma w komunikacie.

Reklama

Menedżer ma ponad 25 lat doświadczenia w międzynarodowym środowisku, pracując dla największych firm z branży cyfrowej oraz technologicznej. Przed rozpoczęciem kariery w Samsung pracował dla takich firm jak Ericsson, Microsoft czy Nokia, gdzie pełnił rolę wiceprezesa na rynkach Wielkiej Brytanii i Irlandii, prezesa Nokia Turkey, a także odpowiadał za region Afryki Północnej oraz Bliskiego Wschodu z siedzibą w Dubaju.

Czytaj też

Nowy prezes w Samsung Polska

W Polsce Conor Pierce będzie odpowiadał za dalszy rozwój i umacnianie pozycji firmy Samsung.

Reklama

„Jestem niezwykle dumny z objęcia funkcji prezesa w Samsung Electronics Polska. Polski zespół znany jest ze swoich wybitnych osiągnięć na bardzo wymagającym rynku. Wierzę, że mimo burzliwych czasów Samsung pozostanie na ścieżce wzrostu” - skomentował po objęciu przez niego stanowiska.

Dla nowego prezesa Samsung w Polsce ważne ma być wspieranie różnorodności, a także rozwój biznesu w sposób zrównoważony.

„Musimy chronić świat dla przyszłych pokoleń. Uważam za niezmiernie ważne wsłuchiwanie się w oczekiwania przyszłych pokoleń oraz potrzeby tych, do których nasz świat należy” – dodaje Conor Pierce, cytowany w komunikacie.

To także zdobywca wielu prestiżowych nagród m.in. Mobile Industry Award za ogromny wkład jak wniósł w rozwój branży.

Samsung Polska jest partnerem głównym serwisu CyberDefence24.pl.

Czytaj też

Reklama

Komentarze

    Reklama