Reklama

Strefa Samsung

Innowacyjne dyski Samsung już w Polsce

Samsung dysk
Autor. Samsung Electronics Polska

Do autoryzowanych dystrybutorów trafiły już zaawansowane i niezawodne dyski serwerowe od firmy Samsung Electronics. Gwarantują nie tylko wysoką jakość, ale również szybkość, wydajność i bezpieczeństwo. To doskonałe rozwiązania sprawdzające się wszędzie tam, gdzie obsługiwane są duże ilości danych. Wśród nowych produktów znalazły się dyski serwerowe dwóch wiodących serii PM893 i PM9A3, z linii Samsung Data Center SSD. Zostały zaprojektowane i stworzone, by sprostać wymaganiom i potrzebom najbardziej wymagających użytkowników. 

Reklama

Materiał sponsorowany

Dyski serii PM893

Pierwsza z wymienionych serii – PM893 – to narzędzia z linii Samsung Data Center SSD, bazujące na technologii SATA w formacie 2,5". Klienci mogą korzystać z dysków o pojemnościach od 240 GB do 7,68 TB oraz sekwencyjnej prędkości odczytu do 550 MB/s i zapisu do 520 MB/s. Nośniki charakteryzuje wysoka wydajność energetyczna, a także system kompleksowej ochrony danych

Reklama
Samsung dysk ssd PM893
Specyfikacja techniczna dysków serii PM893.
Autor. Samsung/CyberDefence24.pl
Reklama

Czytaj też

Dyski z serii PM9A3

Z kolei w serii PM9A3 użytkownicy znajdą nośniki półprzewodnikowe, gwarantujące prędkość zapisu do 4,1 tys. MB/s i do 6,9 tys. MB/s sekwencyjnego odczytu. Są one oparte na interfejsie PCIe®4.0 a powstały po to, by spełnić oczekiwania wiodących centrów danych (tego typu miejsca wymagają najwyższej wydajności w trakcie przetwarzania danych). 

Jakie dyski z serii PM9A3 trafiły na polski rynek? Mowa o wariantach od 960 GB do 7,68 TB w formacie 2,5" U.2.

Samsung dysk ssd PM9A3
Specyfikacja techniczna dysków PM9A3.
Autor. Samsung/CyberDefence24.pl

Warto podkreślić, że dystrybutorami dysków w Polsce są firmy TD Synnex oraz AB S.A.

– Rozpoczęcie sprzedaży przez Samsung Electronics Polska dysków Data Center SSD to dla nas istotne wydarzenie. Przede wszystkim zależy nam na zaadresowaniu znaczący produktowo i rosnący segment pamięci serwerowych. Po drugie zaś: pragniemy zintensyfikować nasz rozwój w kanale B2B na rynku polskim i w regionie CEE. Jednocześnie, do naszego zespołu dołączył Marcin Szymanik, który dzięki doświadczeniu w branży memory, rozwijać będzie sprzedaż produktów Samsung w szeroko rozumianym sektorze B2B – komentuje Maciej Bartłomiej Kamiński, Dyrektor Dywizji Samsung Business Memory w Polsce i CEE.

Czytaj też

Jakość, szybkość, wydajność

Nośniki z linii Samsung Data Center SSD to rozwiązania, sprawdzające się zarówno w centrach danych oraz dużych serwerach, jak również w mniejszych sieciach serwerowych, zasilających np. podmioty publiczne, instytucje finansowe czy przedsiębiorstwa.  

Koncern zaprojektował i stworzył innowacyjne dyski z myślą o najbardziej wymagających zastosowaniach. To idealne nośniki dla niezawodnych biznesów (i nie tylko), które w ramach działalności obsługują duże ilości danych. Sprawdzają się wszędzie tam, gdzie liczy się jakość, szybkość, bezpieczeństwo i maksymalna wydajność.

Czytaj też

Reklama

Komentarze

    Reklama