Reklama

Strefa Samsung

224 mln Samsung Smart TV w zasięgu internetu. Rewolucja w domowej rozrywce

Samsung pozostaje liderem w dziedzinie Smart TV. Firma dostarcza 224 mln aktywnych urządzeń podłączonych do internetu w skali globalnej.
Samsung pozostaje liderem w dziedzinie Smart TV. Firma dostarcza 224 mln aktywnych urządzeń podłączonych do internetu w skali globalnej.
Autor. Samsung Newsroom/ materiały prasowe

Samsung pozostaje liderem w dziedzinie Smart TV. Firma dostarcza 224 mln aktywnych urządzeń podłączonych do internetu w skali globalnej. To ponad 63 proc. wszystkich aktywowanych przynajmniej raz telewizorów Samsung z dostępem do sieci. W Polsce liczba ta sięga niemal 3,7 miliona, co oznacza, że 70 proc. polskich Smart TV firmy Samsung jest podłączonych do internetu.

Artykuł sponsorowany

Nowoczesna telewizja oznacza szereg przydatnych funkcji, które mają wpłynąć na jakość oglądania i korzystania z rozrywki. To przede wszystkim spersonalizowana telewizja (konto Samsung zapewnia rekomendacje treści dopasowane do każdego użytkownika; usprawniony interfejs) łatwy dostęp do telewizji na żywo i serwisów streamingowych w jednym miejscu, a także bezpieczeństwo, dzięki usłudze Samsung Knox, która zapewnia ochronę wrażliwych danych i blokowanie złośliwego oprogramowania.

Czytaj też

Specjalne funkcje dla graczy

System operacyjny Samsung Tizen zawiera Panel Gracza 3.0. Centrum gier oznacza szeroką gamę gier strumieniowych na platformach online – dla fanów Xbox czy GeForce Now. Użytkownik może grać z muzyką w tle, dzięki połączeniu z serwisem Spotify, a szybki panel umożliwia znacznie łatwiejsze sterowanie i nawigowanie między ulubionymi pozycjami i muzyką.

Dodatkowo możliwa jest gra za pomocą najpopularniejszych kontrolerów Xbox i PlayStation lub dowolnego innego kontrolera: Bluetooth lub USB 2.0.

Czytaj też

Reklama

Internet Rzeczy

Telewizory Smart TV w wersji 2024 posiadają wbudowany Hub IoT, obsługę Matter i HCA do integracji z inteligentnymi urządzeniami domowymi. Ulepszony widok mapy 3D ułatwia zarządzanie domem i monitorowanie zużycia energii.

Tryb audio 360°, w połączeniu ze słuchawkami Galaxy Buds, zapewnia wciągające, przestrzenne wrażenia dźwiękowe. Połączenie ze smartfonem znacznie usprawnia sterowanie telewizorem, dostęp do aplikacji i treści z poziomu smartfona.

Z kolei widok mapy 3D umożliwia łatwiejszą obsługę urządzeń Smart i monitorowanie ich stanu na jednej mapie.

Czytaj też

Reklama

Samsung Twój dzień+

Samsung oferuje także Twój dzień+, czyli otwarty ekosystem łączący rozrywkę, zdrowie i handel. W ten sposób zapewnia dodatkowe opcje, jak śledzenie treningu i monitorowanie ćwiczeń domowych na ekranie telewizora.

Funkcja FlexIt oznacza natomiast wirtualne treningi 1 na 1 na żywo, z dostosowanymi programami ćwiczeń.

Natomiast dzięki Samsung Daily+ użytkownicy mogą kontrolować swoje inteligentne urządzenia domowe, połączone z aplikacją SmartThings i w ten sposób sprawdzać wszystkie urządzenia na mapie 3D w kondygnacji.

Czytaj też

Reklama

Samsung Smart TV - wyznaczanie standardów

Dzięki innowacyjnym technologiom i zaawansowanym funkcjom sztucznej inteligencji, Samsung w 2024 roku zapewnia niepowtarzalne wrażenia w czasie domowej rozrywki. Nowe modele telewizorów, takie jak np. 75-calowy Neo QLED Excellence Line 8K QN900D oferują niespotykaną jakość obrazu i dźwięku, a także najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Samsung Smart TV to nie tylko telewizja. To platforma rozrywki, która łączy w sobie wszystko, czego potrzebujesz, aby w pełni cieszyć się wolnym czasem.

Czytaj też

Reklama

Komentarze

    Reklama