Reklama

Social media

Twitter testuje funkcję „notatki”. Będzie można umieszczać długie wpisy

Twitter testuje funkcję długich wpisów dla wybranych użytkowników
Twitter testuje funkcję długich wpisów dla wybranych użytkowników
Autor. Twitter Write/ Twitter.com

Serwis społecznościowy Twitter ogłosił oficjalnie, że testuje nową funkcję „Notatki”, która zakłada możliwość udostępnienia przez użytkowników dłuższych wpisów. Mają być widoczne na platformie, jak i poza nią.

Reklama

Zmiana jest obecnie testowana – Twitter pokazał przykłady wpisów użytkowników z różnych krajów. Nie wiadomo jednak, jak długo potrwają testy, nie podano także terminu, kiedy ma być dostępna nowa funkcja.

Reklama

Opcja „Notatki” (Twitter Notes) ma być dostępna dzięki przejęciu firmy Revue, kupionej w ubiegłym roku. Będzie teraz częścią Twitter Write.

Do tej pory na platformie można było umieszczać wpisy z limitem znaków (280), co i tak było zwiększane – pierwotnie było to 140 znaków.

Reklama

Co dalej z funkcją edycji wpisów?

W kwietniu br. serwis poinformował o planach wdrożenia funkcji edycji wpisów, która określana jest przez wielu użytkowników jako „najbardziej pożądana funkcja od wielu lat”. Nie podano jednak, kiedy miałaby się pojawić.

Czy Musk przejmie Twittera?

Przypomnijmy, że firma jest w trakcie procesu wykupu przez dyrektora generalnego Tesli, Elona Muska za kwotę 44 mld dolarów. Jednak po drodze wydarzyło się już wiele zawirowań, o czym informujemy między innymi w poniższych tekstach na łamach CyberDefence24.pl. Jak zakończy się ta transakcja i czy finał będzie szczęśliwy dla Muska? Będziemy śledzili na bieżąco.

Czytaj też

Czytaj też

Czytaj też

/NB

Serwis CyberDefence24.pl otrzymał tytuł #DigitalEUAmbassador (Ambasadora polityki cyfrowej UE). Jeśli są sprawy, które Was nurtują; pytania, na które nie znacie odpowiedzi; tematy, o których trzeba napisać – zapraszamy do kontaktu. Piszcie do nas na: [email protected].

Reklama

Komentarze

    Reklama