Reklama

Polityka i prawo

Polsko-rumuńskie porozumienie na rzecz komunikacji elektronicznej. Zwieńczenie wieloletniej współpracy

UKE Rumunia
Autor. uke.gov.pl

Urząd Komunikacji Elektronicznej (UKE) podpisał Memorandum o Porozumieniu o współpracy w dziedzinie komunikacji elektronicznej i usług  pocztowych z rumuńskim partnerem: Krajowym Urzędem do spraw Zarządzania i Regulacji Łączności (ANCOM).

Reklama

Podczas Konferencji Pełnomocników Międzynarodowego Związku Telekomunikacyjnego (ITU), która ma miejsce w Bukareszcie, prezes UKE Jacek Oko podpisał memorandum, które stanowi zwieńczenie wieloletniej współpracy bilateralnej oraz multilateralnej z Krajowym Urzędem do spraw Zarządzania i Regulacji Łączności Rumunii.

Reklama

W komunikacie do sprawy Urząd wyraził nadzieję, że memorandum "nie tylko otworzy nowe drogi współpracy ale i zapoczątkuje serię regularnych wizyt oraz kontaktów pomiędzy UKE, a bardzo ważnym partnerem, jakim jest ANCOM".

Czytaj też

Serwis CyberDefence24.pl otrzymał tytuł #DigitalEUAmbassador (Ambasadora polityki cyfrowej UE). Jeśli są sprawy, które Was nurtują; pytania, na które nie znacie odpowiedzi; tematy, o których trzeba napisać – zapraszamy do kontaktu. Piszcie do nas na: [email protected].

Reklama

Komentarze