Reklama

Polityka i prawo

Cyberbezpieczeństwo chmury to nie bujanie w obłokach

Fot. Advanced Threat Summit
Fot. Advanced Threat Summit

Każdego roku, w programie AT Summit skupiamy się na najbardziej aktualnych tematach, którymi żyje środowisko cybersecurity. Dlatego też w tym roku zajmujemy się chmurą w kontekście cyberbezpieczeństwa.

Coraz więcej przedsiębiorstw lokuje swoje zasoby w środowiskach chmury, w szczególności chmury publicznej. Nic więc dziwnego, że za nimi podąża rzesza dostawców proponująca rozwiązania zabezpieczania danych w chmurze. Korzyści wydają się bezdyskusyjne. Jakie możliwości rodzi ta sytuacja? Jakie powstają zagrożenia? - zwłaszcza w czasach upowszechnienia automatyzacji i sztucznej inteligencji.

AT Summit to konferencja skrojona na potrzeby managerów bezpieczeństwa. Dlatego prócz tematów stricte technologicznych, pojawią się na niej zagadnienia dotyczące zarządzania bezpieczeństwem, oraz budowania strategii i architektury cyberbezpieczeństwa.  

Tematy te przybliżą goście specjalni oraz prelegenci AT Summit 2019 - eksperci i praktycy, którzy na co dzień zmagają się z problemami bezpieczeństwa IT.  Niektóre z tematów, które będą prezentowane konferencji: 

  • Czy sztuczna inteligencja może doprowadzić i do powstania broni masowego rażenia – nad tym wspólnie zastanowimy się z Wielandem Alge, Managing Partnerem z MAD Ventures.
  • Damir Savanovic, Senior Innovation Analyst z Cloud Security Alliance opowie o certyfikacji środowisk chmurowych, normach oraz dobrych praktykach zabezpieczenia chmury.
  • Zagadnienia związane z ochroną cyber-terytorium oraz określaniem obszaru ataków wyjaśni nam dr Abdul Rahman, Chief Scientis z Fidelis Cybersecurity
  • Ryzyko i bezpieczeństwo w innowacjach technologicznych - Grzegorz Długajczyk, Head of Technology Risk Team, ING Bank
  • Cybezpieczeństwo z punktu widzenia CIO dużego banku w Polsce - Marek Lenz, CIO, Pekao
  • Chmura krajowa – spojrzenie z perspektywy architekta bezpieczeństwa - Adam Marczyński, Chief Security Officer, Operator Chmury Krajowej
  • Od skyptów PHP do SOAR – Orkiestracja procesów obsługi incydentów bezpieczeństwa - Błażej Miga, Team Leader, CSIRT, Allegro
  • Jakie pytania warto sobie zadać obsługując incydent bezpieczeństwa - Filip Rejch, SOC Manager, T-Mobile.

Więcej informacji o programie i rejestracja na stronie www>>>

Advanced Threat Summit to wykłady w sesjach plenarnych i równoległych, 4 praktyczne warsztaty do wyboru i ponad 20 różnych tematów dyskuji roundtable.

Uczestnicy AT Summit uzyskają 13 punktów CPE.

CyberDefence24 jest patronem wydarzenia dlatego organizatorzy przygotowali dla Was specjalny 10% rabat. Jak go uzyskać? Wystarczy w polu kod promocyjny wpisać hasło: CyberDefence24

Szczegóły na stronie wydarzenia>>>

W AT Summit 2018 uczestniczyło 450 osób! W 2019 na pewno będzie ich więcej. Dołącz do szerokiej rzeszy pasjonatów, którzy trzymają rękę na cyberpulsie. Nie pozwól, by TO Cię ominęło!

Komentarze