Cyberbezpieczeństwo chmury to nie bujanie w obłokach

Każdego roku, w programie AT Summit skupiamy się na najbardziej aktualnych tematach, którymi żyje środowisko cybersecurity. Dlatego też w tym roku zajmujemy się chmurą w kontekście cyberbezpieczeństwa.
Coraz więcej przedsiębiorstw lokuje swoje zasoby w środowiskach chmury, w szczególności chmury publicznej. Nic więc dziwnego, że za nimi podąża rzesza dostawców proponująca rozwiązania zabezpieczania danych w chmurze. Korzyści wydają się bezdyskusyjne. Jakie możliwości rodzi ta sytuacja? Jakie powstają zagrożenia? - zwłaszcza w czasach upowszechnienia automatyzacji i sztucznej inteligencji.
AT Summit to konferencja skrojona na potrzeby managerów bezpieczeństwa. Dlatego prócz tematów stricte technologicznych, pojawią się na niej zagadnienia dotyczące zarządzania bezpieczeństwem, oraz budowania strategii i architektury cyberbezpieczeństwa.
Tematy te przybliżą goście specjalni oraz prelegenci AT Summit 2019 - eksperci i praktycy, którzy na co dzień zmagają się z problemami bezpieczeństwa IT. Niektóre z tematów, które będą prezentowane konferencji:
- Czy sztuczna inteligencja może doprowadzić i do powstania broni masowego rażenia – nad tym wspólnie zastanowimy się z Wielandem Alge, Managing Partnerem z MAD Ventures.
- Damir Savanovic, Senior Innovation Analyst z Cloud Security Alliance opowie o certyfikacji środowisk chmurowych, normach oraz dobrych praktykach zabezpieczenia chmury.
- Zagadnienia związane z ochroną cyber-terytorium oraz określaniem obszaru ataków wyjaśni nam dr Abdul Rahman, Chief Scientis z Fidelis Cybersecurity
- Ryzyko i bezpieczeństwo w innowacjach technologicznych - Grzegorz Długajczyk, Head of Technology Risk Team, ING Bank
- Cybezpieczeństwo z punktu widzenia CIO dużego banku w Polsce - Marek Lenz, CIO, Pekao
- Chmura krajowa – spojrzenie z perspektywy architekta bezpieczeństwa - Adam Marczyński, Chief Security Officer, Operator Chmury Krajowej
- Od skyptów PHP do SOAR – Orkiestracja procesów obsługi incydentów bezpieczeństwa - Błażej Miga, Team Leader, CSIRT, Allegro
- Jakie pytania warto sobie zadać obsługując incydent bezpieczeństwa - Filip Rejch, SOC Manager, T-Mobile.
Więcej informacji o programie i rejestracja na stronie www>>>
Advanced Threat Summit to wykłady w sesjach plenarnych i równoległych, 4 praktyczne warsztaty do wyboru i ponad 20 różnych tematów dyskuji roundtable.
Uczestnicy AT Summit uzyskają 13 punktów CPE.
CyberDefence24 jest patronem wydarzenia dlatego organizatorzy przygotowali dla Was specjalny 10% rabat. Jak go uzyskać? Wystarczy w polu kod promocyjny wpisać hasło: CyberDefence24
Szczegóły na stronie wydarzenia>>>
W AT Summit 2018 uczestniczyło 450 osób! W 2019 na pewno będzie ich więcej. Dołącz do szerokiej rzeszy pasjonatów, którzy trzymają rękę na cyberpulsie. Nie pozwól, by TO Cię ominęło!
Operacje Wojska Polskiego. Żołnierze do zadań dużej wagi
Materiał sponsorowany