Reklama

Polityka i prawo

Analiza danych i chmury obliczeniowe zdominują XXV Forum Teleinformatyki

Fot. Forum Teleinformatyki
Fot. Forum Teleinformatyki

Sztuczna inteligencja, analiza danych, chmury obliczeniowe w systemie informacyjnym państwa w programie XXV Forum Teleinformatyki „Polska’25 - strategie i praktyki cyfrowej transformacji”

Prezentacja „Polska’25 – założenia i cele strategii cyfrowej transformacji”, którą wygłosi Marek Zagórski, Minister Cyfryzacji, wprowadzi uczestników w tematykę tegorocznej, 25. już edycji Forum Teleinformatyki.

Poświęcona jest ona najbardziej aktualnym zagadnieniom budowy nowoczesnego, sprawnie działającego państwa, bazującego na precyzyjnie zaplanowanej i konsekwentnie realizowanej cyfrowej transformacji oraz stale usprawnianych systemach informacyjnych państwa i obywatela.

Forum gromadzi przedstawicieli środowisk najbardziej zainteresowanych i zaangażowanych w modernizację funkcjonowania państwa. W ubiegłorocznym uczestniczyło 495 specjalistów z administracji publicznej, środowisk naukowych, przemysłu teleinformatycznego, ubezpieczeniowego, bankowego, stowarzyszeń społecznych i izb gospodarczych.

Dwudniowe obrady Forum to 9 sesji tematycznych i zamykający obrady kocioł dyskusyjny „Krajowe strategie technologiczne a potencjał przemysłu teleinformatycznego”.

Forum odbędzie się w dniach 26-27 września 2019 r. w Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym BOSS Warszawa-Miedzeszyn. Więcej informacji: www.forumti.pl 

Komentarze