Reklama

Polityka i prawo

„An Israeli Eye on A.I.”. Ekspercki głos o roli sztucznej inteligencji w cyberbezpieczeństwie

Fot. emerson23work/Pixabay
Fot. emerson23work/Pixabay

W dniu 27 maja 2021 roku odbędzie się druga edycja konferencji z serii „An Israeli Eye on A.I.”. CyberDefence24 jest patronem medialnym wydarzenia.

An Israeli Eye on A.I.  to otwarte wydarzenie organizowane przez ambasady Izraela w krajach Grupy Wyszehradzkiej, poświęcone w całości wpływowi sztucznej inteligencji na gospodarkę, usługi, życie społeczne i wiele innych. W czasie konferencji eksperci dyskutują nad ostatnimi osiągnięciami w obszarze sztucznej inteligencji, ich wykorzystaniem w rozmaitych branżach i perspektywami na przyszłość. W wydarzeniu wezmą udział naukowcy, eksperci, przedstawiciele biznesu oraz wielu znaczących gości z Polski, Czech, Słowacji i Izraela.

Motywem przewodnim tegorocznej edycji będzie sztuczna inteligencja w cyberbezpieczeństwie. Wraz ze wzrostem liczby urządzeń łączących się z internetem, a także skali i złożoności ataków cyberprzestępców, wykorzystanie sztucznej inteligencji staje się coraz bardziej niezbędne w formułowaniu polityki cyberbezpieczeństwa. W trakcie konferencji uczestnicy będą mogli poznać najnowsze rozwiązania dla biznesu i instytucji niekomercyjnych, prezentowane przez liderów rynku z Izraela.

Partnerami wydarzenia są m. in. CSO Council, Cyber Women, Community, Integrity Partners oraz Ośrodek Przetwarzania Informacji-Państwowy Instytut Badawczy. Udział jest bezpłatny.

Zarejestruj się na konferencję tutaj.

Informacja prasowa Ambasady Izraela 

image

Reklama

Komentarze

    Reklama