Cyberbezpieczeństwo

Po co nam PKI?

Fot. Enigma Systemy Ochrony Informacji

Zapraszamy na cykl podcastów w serii "O bezpieczeństwie IT przy kawie" przygotowanych przez firmę Enigma Systemy Ochrony Informacji. Podczas spotkań porozmawiamy o szansach, wyzwaniach, ryzykach i zagrożeniach w branży informatycznej.

Przybliżymy wiedzę o bezpieczeństwie w ramach działań rozwiązań systemów informatycznych zarówno w branży komercyjnej, jak i administracji, czy też sektora publicznego lub służb mundurowych. Spotkamy się z ekspertami i praktykami, którzy w różny sposób związani są z sektorem IT. Podczas rozmów połączymy merytoryczną, ścisłą wiedzę informatyczną z zagadnieniami quasi-informatycznymi.

Nie wiesz? Posłuchaj! Zapraszamy.

Czytaj też

Odcinek trzeci: O bezpieczeństwie IT przy kawie. Po co nam PKI?

Cyfrowa tożsamość...brzmi futurystycznie, a to przecież nie opowieść z nurtu science fiction, tylko już nasza codzienność.

O tym czym jest PKI i jaki ma wpływ na nasze życie opowiada Artur Krystosik odpowiedzialny w Enigmie za Dział Rozwoju Produktów.

Zapraszamy do obejrzenia kolejnego materiału z serii "O bezpieczeństwie IT przy kawie". W tym odcinku wspomniane, "tajemnicze" PKI.

YouTube cover video

/Materiał Partnera

Komentarze

    Czytaj także