Reklama

Cyberbezpieczeństwo

Trendy w IT 2022

Autor. Enigma Systemy Ochrony Informacji

Zapraszamy na cykl podcastów w serii „O bezpieczeństwie IT przy kawie” przygotowanych przez firmę Enigma Systemy Ochrony Informacji. Podczas spotkań porozmawiamy o szansach, wyzwaniach, ryzykach i zagrożeniach w branży informatycznej.

Reklama

Przybliżymy wiedzę o bezpieczeństwie w ramach działań rozwiązań systemów informatycznych zarówno w branży komercyjnej, jak i administracji, czy też sektora publicznego lub służb mundurowych. Spotkamy się z ekspertami i praktykami, którzy w różny sposób związani są z sektorem IT. Podczas rozmów połączymy merytoryczną, ścisłą wiedzę informatyczną z zagadnieniami quasi-informatycznymi.

Reklama

Nie wiesz? Posłuchaj! Zapraszamy.

YouTube cover video

Czytaj też

Odcinek I. O bezpieczeństwie IT przy kawie. Trendy w IT TOP 2022

Reklama

W cyklu "O bezpieczeństwie IT przy kawie" gościmy Miłosza Franaszka, Dyrektora Pionu Architektury Rozwiązań i Strategii w Enigmie. Gospodarzem spotkania jest Radosław Frydrych, Wiceprezes Zarządu Enigmy Systemy Ochrony Informacji.

W dzisiejszym odcinku Panowie rozmawiają między innymi o Trendach w IT, sztucznej inteligencji, robotyzacji zadań, czyli słowem…o tym co się dzieje wokół nas w branży informatycznej.

YouTube cover video

/Materiał partnera

Reklama

Komentarze

    Reklama