Reklama

Technologie

Królowa Elżbieta II jako hologram w karecie z 1762 roku

Autor. The Guardian / screen z nagrania YouTube

W czasie uroczystości z okazji 70. rocznicy panowania Elżbiety II w Zjednoczonym Królestwie, pojawił się jej wizerunek w formie… hologramu. Można było zobaczyć archiwalne zdjęcia królowej w złotej karecie z 1762 roku.

Reklama

W 1953 roku – w dniu koronacji Elżbiety II złota kareta z 1762 roku zabrała ją i odebrała z uroczystości.

Reklama

W niedzielę, z okazji ochodów Platynowego Jubileuszu królowej przedstawiono jej wizerunek w formie hologramu, machającego do tłumu. Były to archiwalne nagrania 96-letniej monarchini, co dawało efekt, jakby była w środku.

YouTube cover video

Parada składająca się z procesji wojskowej, artystów, celebrytów w sumie składała się z około 10 tys. osób i liczyła trzy kilometry. Zorganizowano także patriotyczne pikini i uroczystości uliczne - podaje Sky News.

Reklama

W ten sposób upamiętniono Platynowy Jubileusz, na cześć 70-lecia królowej na tronie. W niedzielę pojawiła się także na balkonie Pałacu Buckingham - ostatniego dnia obchodów, w towarzystwie innych członków rodziny królewskiej.

Chcemy być także bliżej Państwa – czytelników. Dlatego, jeśli są sprawy, które Was nurtują; pytania, na które nie znacie odpowiedzi; tematy, o których trzeba napisać – zapraszamy do kontaktu. Piszcie do nas na: [email protected]. Przyszłość przynosi zmiany. Wprowadzamy je pod hasłem #CyberIsFuture.

Reklama

Komentarze

    Reklama