Reklama

Strefa Samsung

Samsung Wallet. Rewolucja w podróżowaniu po Francji

Samsung wprowadza nowe funkcje w aplikacji Samsung Wallet, które ułatwią i usprawnią zwiedzanie Francji.
Samsung wprowadza nowe funkcje w aplikacji Samsung Wallet, które ułatwią i usprawnią zwiedzanie Francji.
Autor. Samsung Newsroom/ materiały prasowe

Samsung wprowadza nowe funkcje w aplikacji Samsung Wallet, które ułatwią i usprawnią zwiedzanie Francji. Współpraca z Île-de-France Mobilités i Air France zapewnia bezproblemową integrację transportu lokalnego i zarządzania biletami.

Artykuł sponsorowany

Dobra wiadomość dla użytkowników urządzeń Samsung Galaxy, którzy dzięki nowym, ulepszonym funkcjom Samsung Wallet będą mogli podnieść swój komfort w czasie korzystania z aplikacji.

Co to oznacza? We Francji Samsung Wallet rozpoczął współpracę z systemami francuskiego urzędu Île-de-France Mobilités (IDFM), dzięki czemu możliwy jest dostęp w regionie Île-de-France do karty podróżnej Navigo. Funkcja „Dodaj do Portfela” ułatwi również dotarcie do wielu miejsc w Paryżu i skorzystanie z tamtejszych atrakcji. Dodatkowo Air France - jako nowy partner firmy Samsung – umożliwi zarządzanie biletami lotniczymi z poziomu smartfona Samsung Galaxy.

„Jesteśmy dumni, że dzięki naszym innowacjom technologicznym możemy zapewniać łatwość dostępu do systemów Île-de-France Mobilités i Air France” – mówi cytowany w informacji prasowej Woncheol Chai, szef zespołu Portfela Cyfrowego w dziale Mobile eXperience Business spółki Samsung Electronics.

Reklama

Jak dodaje: „Integrując zupełnie nowe funkcje zarządzania podróżami z portfelem Samsung, oferujemy nowy poziom wygody mieszkańcom Francji, a także jej gościom, w samą porę przed ruchliwym letnim sezonem turystycznym”.

Nowe korzyści dla turystów i mieszkańców Francji

Dla użytkowników Samsung Galaxy – zarówno mieszkańców Francji, jak i turystów oznacza to znaczne udogodnienia w postaci pełnej integracji z systemami Île-de-France Mobilités (IDFM); szybki dostęp do aplikacji IDF Mobilités z poziomu Samsung Wallet.

To również możliwość zakupu i okazywania biletów na transport publiczny bezpośrednio w aplikacji i bezproblemowe przejazdy metrem, autobusem i pociągiem RER - bez potrzeby posiadania fizycznych biletów.

Czytaj też

Reklama

Większa mobilność

Kolejnym atutem jest możliwość łatwego poruszania się po całej Francji w oparciu o karty płatnicze w wielu francuskich miastach, m.in. w Marsylii, Lyonie, Tuluzie, Lille i Aix-en-Provence i płatność za bilety zbliżeniowo smartfonem Galaxy.

W przypadku podróży międzynarodowych, funkcja „Dodaj do Portfela” obejmuje teraz karty pokładowe Air France i jej partnerów, umożliwiając użytkownikom smartfonów Galaxy dodawanie kart pokładowych do aplikacji Samsung Wallet. Daje to znacznie szybszy dostęp do informacji o lotach i biletów w jednym miejscu.

Czytaj też

Reklama

Bilety wstępu w jednym miejscu

Samsung Wallet to również możliwość dodawania biletów wstępu do popularnych zabytków i atrakcji; łatwy dostęp do oferty kulturalnej i rozrywkowej Francji.

Dla gości zagranicznych oznacza to też pewność działania płatności międzynarodowych i funkcji dodawania do portfela podczas pobytu we Francji i powiadomienia o dostępnych funkcjach Samsung Wallet po przybyciu do kraju.

Samsung Wallet to idealne rozwiązanie dla każdego, kto chce odkrywać Francję szybko, bezproblemowo i bez stresu.

Pobierz aplikację już dziś i ciesz się łatwym i wygodnym podróżowaniem.

Czytaj też

Reklama

Komentarze

    Reklama