Reklama

Strefa Samsung

Nowy smartwatch Samsung już w Polsce. Jakość i styl

Samsung Galaxy Watch First
Samsung Galaxy Watch First
Autor. Samsung

Na polski rynek wchodzi nowy inteligentny zegarek Samsung. Smartwatch oferuje jakość i styl. Potrafi też zmotywować do aktywności i zadbania o zdrowie. 

Materiał sponsorowany

Zastanawiacie się, jakiego smartwatcha wybrać? Samsung wypuścił właśnie na rynek nowy produkt, który oferuje wiele praktycznych funkcji, a przy tym stylowy wygląd przykuwający uwagę. Mowa o Galaxy Watch FE, będący pierwszym w portfolio firmy urządzeniem z linii Fan Edition.

Czytaj też

Reklama

Smartwatch dla aktywnych

Zegarek powstał z myślą o osobach aktywnych lub tych, które dopiero to planują, lecz brakuje im wystarczającej motywacji. Smartwatch pozwala na m.in. monitorowanie sprawności fizycznej, przedstawiając szczegółowe informacje. 

Produkt Samsung może np. zaproponować ponad 100 różnych treningów, przeprowadzić analizę aktywności, a także podpowiedzieć, jak zapobiegać kontuzjom. W ramach powiadomień jest też opcja wiadomości motywacyjnych.

Czytaj też

Reklama

Dbaj o zdrowie z Samsung

Dzięki czujnikowi Samsung BioActive użytkownicy mogą każdego dnia otrzymywać dostosowane do nich wskazówki i rekomendacje. Przykładowo, gdy chcemy zadbać o zdrowy sen, który jest podstawą regeneracji organizmu, możemy to zrobić z Galaxy Watch FE. Zegarek pozwala zaplanować wypoczynek, poradzi co powinniśmy zrobić, aby stworzyć środowisko sprzyjające relaksowi lub przeanalizować wskaźniki i wyciągnąć wnioski

Ponadto, produkt Samsung daje możliwość monitorowania pracy serca, ciśnienia, EKG oraz alarmowania, jeśli dojdzie do niepokojących sygnałów (np. zbyt wysokie lub niskie tętno). 

Czytaj też

Reklama

Galaxy Watch FE w trzech stylach

Smartwatch wykonany jest z dużą jakością, gwarantując wytrzymałość w różnorodnych warunkach. Wystarczy wspomnieć o szkle szafirowym, dzięki czemu zarysowania nie stanowią już więcej problemu. 

Urządzenie Samsung występuje w 3 kolorach: czarny, różowe złoto oraz srebrnym. Galaxy Watch FE został umieszczony na nowym pasku, który wyróżniają niebiesko-pomarańczowe przeszycia. Jeśli jednak ktoś ma inne preferencje, bez trudu można go wymienić; wystarczy jedno kliknięcie. Zegarek można oczywiście połączyć z innymi urządzeniami Galaxy. 

Smartwatch będzie dostępny w Polsce od środy 26 czerwca br. Więcej informacji znajdziecie pod linkiem.

Czytaj też

Serwis CyberDefence24.pl otrzymał tytuł #DigitalEUAmbassador (Ambasadora polityki cyfrowej UE). Jeśli są sprawy, które Was nurtują; pytania, na które nie znacie odpowiedzi; tematy, o których trzeba napisać – zapraszamy do kontaktu. Piszcie do nas na:[email protected].

Reklama

Komentarze

    Reklama