Reklama

Strefa Samsung

AI na telefonach Samsung dla każdego

Samsung Galaxy
Stoisko Samsung Galaxy
Autor. Samsung

Technologia sztucznej inteligencji fascynuje i przyciąga uwagę. Samsung już z niej korzysta w swoich produktach, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów. Jak to robi?

Artykuł sponsorowany

Kto z nas nie ceni sobie komfortu, wygody i efektywności, przy równoczesnym zapewnieniu bezpieczeństwa i ochrony prywatności. Z myślą o użytkownikach producent wprowadził do swoich urządzeń wiele innowacyjnych opcji, które pomimo wysokiego poziomu zaawansowania, minimalizują ryzyko dla konsumentów. 

Czytaj też

Reklama

Dane na urządzeniach

Wiele funkcji Galaxy AI przetwarza dane tylko wewnątrz urządzeń, co oznacza, że wrażliwe informacje pozostają u użytkownika. W przypadku funkcji, które wymagają przetwarzania w chmurze lub serwerach zewnętrznych, dbamy o to, by dane były rygorystycznie chronione” – deklaruje Samsung. 

Firma jest świadoma, że spora część klientów lubi innowacje i chce korzystać z rozwiązań AI, ale nie każdy chce używać chmury. Są tacy, dla których priorytetem jest lokalne przechowywanie i przetwarzanie danych. Samsung dba o obie grupy klientów.

Czytaj też

Reklama

Gdzie znajdziemy funkcję?

Co więcej, użytkownicy sami mogą decydować, z jakich danych może korzystać AI i w jakim zakresie. Wystarczy wejść (w przypadku Galaxy) w „ustawienia”, następnie: „funkcje zaawansowane” i dalej: „zaawansowana inteligencja”. Wówczas wyświetli się opcja: „Przetwarzaj dane tylko w urządzeniu”.

Czytaj też

Reklama
Reklama

Komentarze

    Reklama