Reklama

Polityka i prawo

The Future is data. Przyszłość to dane

fot. organizator
fot. organizator

Zapraszamy przedstawicieli administracji rządowej i samorządowej, organizacji pozarządowych, przedsiębiorców oraz wszystkich zainteresowanych tematyką otwartości danych na pierwszą międzynarodową konferencję o otwartych danych - The Future is data. Przyszłość to dane.

Celem wydarzenia jest prezentacja efektów wykorzystywania otwartych danych w Polsce i na świecie, pokazanie potencjału i zachęcenie do korzystania z otwartych danych z portalu dane.gov.pl m.in. w innowacyjnych produktach i usługach. Konferencja będzie okazją do wymiany doświadczeń i najlepszych praktyk w zakresie zwiększania dostępności danych publicznych oraz ich ponownego wykorzystywania.

Zachęcamy do śledzenia strony: thefutureisdata.pl oraz profilu Otwarte dane na Facebooku, gdzie udostępniamy aktualne informacje na temat programu, prelegentów i partnerów.

Do udziału w konferencji nie jest wymagana rejestracja.

Transmisja online rozpocznie się 19 listopada 2020 r., o godzinie 9:00 na stronie thefutureisdata.pl. 

The Future is Data. Przyszłość to dane to konferencja organizowana przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów. Głównym celem konferencji jest wymiana wiedzy i doświadczeń na temat szans i wyzwań w zakresie otwierania danych, promocja ich potencjału oraz zachęcenie do ich wykorzystywania w innowacyjnych produktach i usługach.

Konferencja skierowana jest do przedstawicieli administracji rządowej i samorządowej, przedsiębiorców, organizacji pozarządowych oraz polskich i zagranicznych ekspertów.

Wydarzenie będzie również okazją do wymiany doświadczeń i najlepszych praktyk w zakresie zwiększania dostępności danych publicznych oraz ich ponownego wykorzystywania.

Do udziału w konferencji nie jest wymagana rejestracja. Transmisja rozpocznie się 19 listopada o godz. 9.00 na stronie thefutureisdata.pl.

Informacja prasowa organizatora.

Reklama

Komentarze

    Reklama