Reklama

Polityka i prawo

Szczyt Cyfrowy ONZ w Polsce. Zgłoś swój temat debaty

graf. KPRM
graf. KPRM

W dniach 6-10 grudnia 2021 roku w Katowicach odbędzie się  16. Szczyt Cyfrowy ONZ. Hasłem przewodnim wydarzenia, którego Polska będzie gospodarzem, będzie Internet United, czyli wolny, niepodzielny, wspólny internet.

IGF to międzynarodowa inicjatywa ONZ, której celem jest inicjowanie i ułatwianie globalnej dyskusji o rozwoju Internetu oraz o najbardziej aktualnych i palących zjawiskach związanych z jego funkcjonowaniem. Biorą w nim udział głowy państw z całego świata, przedstawiciele biznesu – w tym największych i najbardziej znanych firm internetowych z różnych kontynentów, działacze organizacji pozarządowych i środowiska naukowego. Teoretycy i praktycy.

KPRM zachęca polskie firmy, organizacje i instytucje do zgłaszania swoich pomysłów. "Macie niepowtarzalną szansę wpływu na program tegorocznego Szczytu Cyfrowego ONZ. Wystarczy zaproponować temat warsztatów, paneli, wydarzeń. Jesteśmy otwarci na Wasze pomysły" - informuje Kancelaria Prezesa Rady Ministrów.

Zgłoszenia będą przyjmowane do 31 maja br., za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego.

Hasło przewodnie 16. Szczytu Cyfrowego 2021, którego Polska będzie gospodarzem, to Internet United, czyli wolny, niepodzielny, wspólny internet.

Na podstawie informacji prasowej Kancelarii Prezesa Rady Ministrów

image

 

Komentarze