Reklama

Polityka i prawo

Security Days 2020, czyli bezpiecznie o cyberbezpieczeństwie

fot. organizator
fot. organizator

Jak zorganizować konferencję w czasie pandemii? Bezpiecznie! Bakotech oraz CyberDefence24.pl, jako patron medialny, zaprasza na kolejną, trzecią już odsłonę konferencji Security Days 2020. Przed nami cały dzień pokazów rozwiązań i narzędzi polskich oraz zagranicznych producentów, z przedstawicielami których będzie okazja porozmawiać na dedykowanych czatach.

Już trzeci rok z rzędu odbędzie się konferencja poświęcona zagadnieniu szeroko pojętego cyberbezpieczeństwa, lecz w tym roku w nieco innej odsłonie. Bakotech, polski dystrybutor rozwiązań bezpieczeństwa IT, zdecydował się zorganizować konferencję w odpowiedni dla swojej działalności sposób – czyli bezpiecznie.

Konferencja jest kierowana do szefów i prezesów firm, dyrektorów i osób zarządzających siecią, managerów oraz innych osób, które są odpowiedzialne za wdrażanie rozwiązań IT. Idea wydarzenia opiera się na przybliżeniu klientom biznesowym oraz instytucjom publicznym zagadnień związanych z zabezpieczaniem działalności przed zagrożeniami płynącymi z sieci.

Zarejestruj się i bądź z nami online lub ..... onsite!

W poprzednich latach konferencja odbywała się w trzech miastach, lecz bieżący rok naniósł swoje poprawki. Tym razem wydarzenie odbędzie się tylko w Warszawie, 21 października, w dość nietypowym formacie. Konferencja będzie łączyć popularną w tym roku wersję online oraz klasyczny format wydarzenia stacjonarnego. 

Przy rejestracji obowiązują dwa różne pakiety zgłaszania udziału - online lub onsite. Szczegółowe informacje wraz z agendą i formularzem rejestracyjnym znajdują się na stronie internetowej eventu https://secdays.pl.

Jak zapewnia organizator, niezależnie od wybranej opcji, udział w spotkaniu będzie tak samo bezpieczny. Ze względu na dynamiczną sytuację epidemiologiczną w kraju, Bakotech zastrzega sobie jednak prawo organizacji wydarzenia wyłącznie online.

„… Cały czas obserwujemy wzrost poziomu zaawansowania technologii, nie tylko tych używanych na co dzień. Nie ma już firmy, która prowadzi swój biznes wyłącznie „na papierze”. Żeby się rozwijać każdy powinien posiadać co najmniej stronę internetową, skrzynkę email czy korzystać z łącza internetowego, nie wspominając tutaj o serwerach. Nawet jeden dzień przestoju pracy w niektórych firmach może kosztować o wiele więcej, niż zabezpieczenie się przed ewentualną usterką lub włamaniem. Niestety, nasze doświadczenie pokazuje, że na rynku polskim brakuje świadomości na temat zagrożeń, a szczególnie sposobów zabezpieczania się przed nimi.” – podkreśla Krzysztof Hałgas, CEO Bakotech.

image
fot. Organizator

 

Reklama

Komentarze

    Reklama