Reklama

Polityka i prawo

EXATEL InTECH Day. Naucz się Fidelisa

Fot. Exatel
Fot. Exatel

EXATEL zaprasza na warsztaty z cyklu EXATEL InTech Day! Tym razem podstawą warsztatów będzie technologia Fidelis. W trakcie warsztatów inżynierowie EXATEL oraz 4Sync zaprezentują funkcjonowanie platformy.

W czasie spotkania, w trzech blokach tematycznych zostaną zaprezentowane przykładowe scenariusze naruszenia bezpieczeństwa – złośliwe oprogramowanie i ataki, ochrona danych przed wyciekiem oraz threat hunting w oparciu o analizę zdarzeń w systemie Fidelis Network. Dla uczestników warsztatów zostanie przygotowane środowisko demonstracyjne oraz zaimplementowane scenariusze, które zgodnie z ideą warsztatów, zostaną zakończone zadaniami do wykonania w formule drużynowego konkursu CTF (Capture the Flag).

Zalecamy, aby uczestnicy znali podstawowe kwestie dotyczące bezpieczeństwa sieci i terminologię dotyczącą najczęstszych ataków. Nie jest to jednak niezbędne – ćwiczenia warsztatowe będzie można realizować samodzielnie – pod okiem analityków i ekspertów SOC EXATEL, jak również obserwując i naśladując kolejne czynności pokazywane na ekranie. Uczestnicy mają możliwość wykonywania zadań z asystą prowadzących. Dzięki temu niezależnie od zaawansowania wiedzy, każdy uczestnik skorzysta z warsztatów.

Oprócz zapoznania ze specyfiką Fidelis Elevate uczestnicy będą mogli zorientować się w zakresie działań realizowanych przez pierwszą i drugą linię SOC.

Po szkoleniu zapraszamy na wspólną kolację!

Zapisy na warsztaty na stronie EXATEL InTech Day!

Komentarze