Reklama

Polityka i prawo

CONFidence Conference 2019 - Sec Camp ze specjalistami IT Security

Fot. Confidence
Fot. Confidence

CONFidence 2019 to największa konferencja IT Security w CEE. Następna edycja odbędzie się 3-4 czerwca 2019 w Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie. Jak co roku CONFidence zgromadzi ekspertów IT security nie tylko z Polski ale też z całej Europy Środkowo-Wschodnie, którzy spotkają się żeby prowadzić szkolenia i szerzyć wiedzę na temat cyberbezpieczeństwa

Agenda tegorocznej edycji będzie stanowić bezpośrednią odpowiedź na aktualne potrzeby rynku IT security w Polsce. Znajdą się w niej wykłady cenionych ekspertów obejmujące m.in. webapp security, sandboxing, kryptowaluty, grupę cyberprzestępczą Lazarus czy też cyberwarfare.

Poza ekspertami, na CONFidence spotkacie członków społeczności IT, którzy poprowadzą prelekcje w ramach Community Corner. Podczas nich będziecie mieli szansę usłyszeć historie prawdziwych ataków, pomysłowych taktyk czy wdrożeń nowych rozwiązań.

CONFidence cieszy się popularnością nie tylko ze względu na wyjątkowych prelegentów i wartość merytoryczną wykładów, ale również z powodu atmosfery, która jest tu wyjątkowa. Organizatorzy sami wolą nazywać CONFidence  Sec Campem niż konferencją.

Poza ścieżkami wykładowymi uczestnicy mogą brać udział w wielu aktywnościach, między innymi w konkursie Treasure Hunt* i zawodach Capture The Flag**, w tym roku organizowanych przez P4 - trzeci najlepszy zespół CTF na świecie!

CONFidence nie jest konferencją wyłącznie dla specjalistów bezpieczeństwa IT. Wartościowe tematy znajdą tu dla siebie także programiści, przedsiębiorcy, entuzjaści nowych technologii oraz przedstawiciele instytucji rządowych i banków. Nie zabraknie również warsztatów dla młodzieży, prezentacji dla studentów, osób rozpoczynających karierę lub myślących o przebranżowieniu.

Reklama

Komentarze

    Reklama