Strona główna

Konferencja o zarządzaniu cyberbezpieczeństwem i biznesie już 25 maja

Fot. Pixabay
Fot. Pixabay

Cyberkonferencja Warszawska zaprasza na otwartą debatę o biznesie i zarządzaniu cyberbezpieczeństwem, która odbędzie się 25 maja w Warszawie. Celem konferencji jest coroczna aktualizacja wiedzy o najnowszych cyber technologiach i możliwościach finansowania projektów cyberbezpieczeństwa. Wezmą w niej udział przedstawiciele biznesu i eksperci zaproszeni przez organizatora - Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

Cyberkonferencja Warszawska to wspólne działanie i próba wpływu w publicznej debacie na ukształtowanie najwyższych wzorców cyberbezpieczeństwa państwa, biznesu i zwykłych użytkowników internetu. To także jedyna pozarządowa okazja spotkań biznesowych w tej dziedzinie. W tym roku udział w konferencji potwierdzili: ORANGE, Microsoft, ALTKOM AKADEMIA, THALES, KE-LA GROUP, Vector Synergy, FLOWMON, EVIZONE, PBSB, Fireye, CDeX, T-Mobile oraz Cloud Community Europe PL. Panel zatytułowany „Prawne aspekty cyberbezpieczeństwa” o godz.10:15 poprowadzi dr Andrzej Kozłowski, redaktor prowadzący portalu CyberDefence24.pl

Adresatami konferencji jest administracja państwowa, sektor bankowy, energetyczny, zbrojeniowy oraz absolwenci zarządzania, prawa i administracji, stosunków międzynarodowych, finansów i rachunkowości a także służby mundurowe. Wyróżnikiem cyklicznych spotkań będzie case study: projekty, które się dzieją, fundusze, które można pozyskać, start upy, w które można zainwestować i wiedza, którą można zastosować. W tym roku Izrael przedstawi rozwiązania swoich najwyższych standardów w tym zakresie.

Czytaj też: Prof. Ash o fake news, wolności słowa i demokracji w czasach cyfrowego przesytu

Gośćmi będą NASK, NATO, KNF, KDPW, Związek Banków Polskich, uczelnie, Cloud Community Europe Luxemburg, Narodowe Centrum Cyberbezpieczeństwa.

Cyberkonferencja Warszawska odbędzie się 25 maja br. w salach konferencyjnych gmachu Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego w Warszawie przy ul. Smyczkowej. Patronem honorowym konferencji jest Polskie Towarzystwo Ekonomiczne.

Komentarze