Reklama

Polityka i prawo

Inteligentne zarządzanie siecią i infrastrukturą IT w firmie

Fot. Martin Grandjean/ Wiki Commons/CC 3.0
Fot. Martin Grandjean/ Wiki Commons/CC 3.0

Systemy zabezpieczające, które mają zapewnić bezpieczeństwo i ochronę przed bezpośrednimi atakami z internetu, stały się niezbędnym elementem w każdej firmie. Stosowne zabezpieczenia należy dobierać, mając na uwadze profil firmy, uprawnienia i stanowisko użytkownika, jak również fakt, czy komputer jest urządzeniem stacjonarnym czy mobilnym.

Polski Instytut Rozwoju Biznesu ma zaszczyt zaprosić do udziału w konferencji „Inteligentne zarządzanie siecią i infrastrukturą IT”, która odbędzie się 11 kwietnia w Warszawie, pod patronatem honorowym Krajowego Stowarzyszenia Ochrony Informacji Niejawnych, Stowarzyszenia Polski Rynek Oprogramowania, Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji, Instytutu Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego oraz Krajowego Stowarzyszenia Bezpieczeństwa Teleinformatycznego i Ochrony Informacji Niejawnych.

Podczas debaty eksperci zaproszą do pogłębionej dyskusji, zdobycia pożytecznej wiedzy oraz podzielenia się własnymi doświadczeniami i pomysłami, które podnoszą efektywność zarządzania infrastrukturą IT.

W trakcie trwania konferencji zostaną poruszone takie tematy jak zarządzanie systemami i aplikacjami, automatyzacja procesów, ochrona antywirusowa, audyt i polityka bezpieczeństwa sieci, bezpieczeństwo sieciowe i zasobów czy zarządzanie tożsamością i kontrolą dostępu.

Do udziału w konferencji organizator zaprasza m.in. prezesów i członków zarządu, dyrektorów i kierowników działu bezpieczeństwa informacji, szefów ochrony czy osoby odpowiedzialne za wybór i zakup rozwiązań i systemów z zakresu bezpieczeństwa i monitoringu.

Reklama

Komentarze

    Reklama