Reklama

Cyberbezpieczeństwo

Paweł Szymczak oficjalnie szefem NASK S.A.

Fot. NASK

Paweł Szymczak został oficjalnie prezesem zarządu NASK S.A. - spółki zależnej od Naukowej i Akademickiej Sieci Komputerowej (NASK) – podaje portal Telko.in. Ta informacja widnieje już także na stronie internetowej podmiotu.

Nowy prezes został już wpisany w akta KRS spółki NASK S.A. Do zarządu został powołany jesienią ubiegłego roku, nieoficjalnie był prezesem od marca. Formalne powołanie decyzją rady nadzorczej nastąpiło 20 czerwca br. Wcześniej Szymczak pracował m.in. w Centrum Operacji PZU.

Obecnie – jako członek zarządu – w kierownictwie spółki zasiada również Karol Pietras.

Czytaj też

Spółka NASK S.A została powołana przez NASK Państwowy Instytut Badawczy i m.in. odpowiada za usługi bezpieczeństwa teleinformatycznego, budowę sieci korporacyjnych, świadczenie usług centrum danych i teleinformatyczne – telefonię i dostęp do internetu.

Czytaj też

Serwis CyberDefence24.pl otrzymał tytuł #DigitalEUAmbassador (Ambasadora polityki cyfrowej UE). Jeśli są sprawy, które Was nurtują; pytania, na które nie znacie odpowiedzi; tematy, o których trzeba napisać – zapraszamy do kontaktu. Piszcie do nas na: [email protected].

Komentarze