Reklama

Cyberbezpieczeństwo

Na te zagrożenia muszą uważać Polacy | Prosto o cyber [WIDEO]

Na jakie zagrożenia muszą uważać Polacy? O tym w nowym odcinku "Prosto o cyber"
Na jakie zagrożenia muszą uważać Polacy? O tym w nowym odcinku "Prosto o cyber"
Autor. CyberDefence24

Jak wyglądał krajobraz cyberzagrożeń w Polsce w 2022 roku? Czego powinniśmy się obawiać? Na te pytania w 4. odcinku cyklu „Prosto o cyber” odpowiada Iwona Prószyńska z CERT Polska - zespołu, który monitoruje polską cyberprzestrzeń pod kątem cyberzagrożeń.

Reklama

CERT Polska, to jeden z zespołów reagowania na incydenty bezpieczeństwa komputerowego, działający w strukturach NASK, który zajmuje się między innymi monitorowaniem i reagowaniem na incydenty w cybeprzestrzeni.

Reklama

Czytaj też

Reklama

Z Iwoną Prószyńską z CERT Polska, w czwartym odcinku „Prosto o cyber” porozmawiamy o tym na co uważać w 2023 roku w sieci, jakie podmioty są najczęściej atakowane oraz jakie schematy działania są popularną metodą cyberprzestępców?

Z krótkiego materiału wideo dowiecie się najważniejszych kwestii z zakresu polskiej cyberprzestrzeni. Zapraszamy do oglądania.

YouTube cover video

Seria „Prosto o cyber”

W cyklu „Prosto o cyber” mówimy w prosty i przystępny sposób o cyberbezpieczeństwie, tłumacząc - wydawałoby się skomplikowane zagadnienia - pytając o nie zaproszonych ekspertów.

Poprzednie odcinki możecie zobaczyć tutaj:

Czytaj też

Czytaj też

Czytaj też

Serię „Prosto o cyber” możecie śledzić co dwa tygodnie w czwartki o 20.00, wymiennie z „Pułapkami sieci”.

Serwis CyberDefence24.pl otrzymał tytuł #DigitalEUAmbassador (Ambasadora polityki cyfrowej UE). Jeśli są sprawy, które Was nurtują; pytania, na które nie znacie odpowiedzi; tematy, o których trzeba napisać – zapraszamy do kontaktu. Piszcie do nas na: [email protected].

Reklama

Komentarze

    Reklama