Reklama

Cyberbezpieczeństwo

Exatel zabezpieczy największą sieć bankową

Exatel zabezpieczy największą sieć bankową
Exatel zabezpieczy największą sieć bankową
Fot. CyberDefence24

Exatel wygrał przetarg i zabezpieczy największą sieć bankową. Mowa o współpracy z PKO Bankiem Polskim, która jest częścią strategii operatora. 

Artykuł sponsorowany

Exatel nawiązał współpracę z PKO Bankiem Polskim, czyli największą tego typu instytucją finansową w kraju. Jak informowaliśmy na łamach naszego portalu, operator zapewni bezpieczne łącza do centrali oraz wszystkich oddziałów banku nad Wisłą i zagranicą.

Czytaj też

Zabezpieczenie największych sieci w Polsce

Firma telekomunikacyjna od 7 lat konsekwentnie realizuje swoją strategię. „Staramy się zabezpieczać najważniejsze sieci w Polsce" – wskazuje przed naszymi kamerami Szymon Ruman, wiceprezes zarządu Exatel, odnosząc się do współpracy nie tylko z sektorem państwowym (np. MON, MSW, Wojsko Polskie), ale również z finansowym i prywatnym. 

Operatorowi zależy na ochronie największych podmiotów, ponieważ działanie ich sieci wpływa na życie Polaków. „To nasza misja. Bezpieczna łączność w tych niepewnych czasach, które teraz mamy, jest czymś bardzo istotnym" – podkreśla Szymon Ruman. 

Czytaj też

Jaki jest potencjał Polski?

Zagrożeń w świecie cyfrowym przybywa i stają się coraz bardziej złożone. Czy jako kraj jesteśmy na to gotowi? Co z polskimi inżynierami i specjalistami ds. cyberbezpieczeństwa? Nad czym sektor publiczny i państwowy powinien pracować?

O tym wszystkim rozmawiamy z wiceprezesem zarządu Exatela, zapraszamy do obejrzenia wywiadu wideo:

YouTube cover video

Serwis CyberDefence24.pl otrzymał tytuł #DigitalEUAmbassador (Ambasadora polityki cyfrowej UE). Jeśli są sprawy, które Was nurtują; pytania, na które nie znacie odpowiedzi; tematy, o których trzeba napisać – zapraszamy do kontaktu. Piszcie do nas na:[email protected].

Komentarze