Reklama

Cyberbezpieczeństwo

„CyberSafe with EXATEL”. Już 20 października konferencja dla ekspertów cyberbezpieczeństwa

„CyberSafe with EXATEL” odbędzie się 20 października w Warszawie oraz w formule online
„CyberSafe with EXATEL” odbędzie się 20 października w Warszawie oraz w formule online
Autor. materiały prasowe EXATEL

20 października w Warszawie oraz w formule online odbędzie się konferencja dla menedżerów wysokiego szczebla, zainteresowanych poszerzeniem swojej wiedzy z zakresu cyberbezpieczeństwa. Swoim doświadczeniem podzielą się specjaliści cyberbezpieczeństwa firmy EXATEL.

Reklama

Konferencja organizowana przez firmę EXATEL - „CyberSafe with EXATEL” została zaplanowana na 20 października w Warszawie w Fortecy Kręgliccy lub w formule online. Data ta nie jest przypadkowa – październik to bowiem europejski miesiąc cyberbezpieczeństwa w czasie, którego odbywają się wydarzenia i inicjatywy, których celem jest poszerzenie wiedzy i wymiana doświadczeń w branży oraz zainteresowanie innych tą tematyką.

Reklama

Czytaj też

Reklama

Podczas „CyberSafe with EXATEL” premierowo zostanie przedstawiony raport, w którym spółka - na bazie własnych badań - pokaże aktualny stan bezpieczeństwa wśród polskich firm. Opisze również najważniejsze trendy, stosowane rozwiązania oraz problemy, z którymi na co dzień stykają się organizacje w zakresie dbania o bezpieczeństwo w cyberprzestrzeni.

Słuchacze dowiedzą się między innymi, jak wygląda w praktyce odpieranie ataków DDoS (typu rozproszona odmowa usługi), przyszłość polskiej technologii sieciowej – SDN czy jak przedstawia się aktualnie stan sieci 5G na świecie.

Wydarzenie w formule stacjonarnej lub online

Konferencja została zaplanowana z myślą o dyrektorach IT, zajmujących się bezpieczeństwem IT czy cyberbezpieczeństwem w ich firmach, menedżerach, członkach zarządów i prezesach. Będzie to forum wymiany wiedzy i doświadczeń, a także sposobność do usłyszenia i zobaczenia debat i prezentacji.

W konferencji można wziąć udział stacjonarnie – w Warszawie lub online – to możliwość dla osób spoza stolicy, które chcą śledzić przebieg dyskusji.

Czytaj też

Konieczna jest wcześniejsza rejestracja na wydarzenie. Więcej informacji oraz szczegółowa agenda znajdują się na stronie w zakładce „zarejestruj się”.

Materiał powstał we współpracy z firmą EXATEL.

Serwis CyberDefence24.pl otrzymał tytuł #DigitalEUAmbassador (Ambasadora polityki cyfrowej UE). Jeśli są sprawy, które Was nurtują; pytania, na które nie znacie odpowiedzi; tematy, o których trzeba napisać – zapraszamy do kontaktu. Piszcie do nas na: [email protected].

Reklama

Komentarze

    Reklama