Reklama

Biznes i Finanse

Potwierdzanie tożsamości z eDO App w ofercie ProService

Fot. Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych
Fot. Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych

Dzięki aplikacji eDO App, stworzonej przez Polską Wytwórnię Papierów Wartościowych, ProService Finteco umożliwia swoim klientom zdalne potwierdzanie tożsamości z użyciem e-dowodu.

ProService Finteco kładzie nacisk na rozwój nowych technologii opartych o najnowsze trendy i od lat jest dostawcą wielu rozwiązań tego typu. W ofercie ProService Finteco znajduje się m.in. Identity Hub, będący pakietem metod weryfikacji tożsamości, z których klient może wybrać najdogodniejszy dla siebie, dostosowany do jego potrzeb i charakteru prowadzonego biznesu. Teraz do pakietu tych technologii dołącza także eDO App.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku i naszych klientów w ProService na bieżąco analizujemy potrzeby naszych klientów i dostosowujemy nasze rozwiązania i technologie do ich oczekiwań. Dzięki ogromnemu doświadczeniu i wiedzy naszych specjalistów jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientów bogatą ofertę rozwiązań technologicznych, uwzględniających wszelkie aspekty bezpieczeństwa i pełen serwis obsługi.

Tomasz Kowalik, Dyrektor Sprzedaży w Grupie ProService Finteco

Oferowana przez eDO App możliwość wykorzystania warstwy elektronicznej e-dowodu stanowi najbardziej pewną metodę identyfikacji klienta i weryfikacji jego tożsamości przez Internet, chroniąc jego dane przed nieuprawnionym wykorzystaniem, a tym samym gwarantując najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Zaawansowane zabezpieczenia to cecha wspólna wszystkich naszych produktów. Nie inaczej jest w przypadku aplikacji eDO App. Współpraca z ProService nie jest przypadkowa. Fundamentem do jej nawiązania była wspólna troska o bezpieczeństwo danych klientów przy jednoczesnym zapewnieniu dużej wygody dla użytkowników. Mamy nadzieję, że klienci ProService docenią zaproponowane przez nas rozwiązanie.

Konrad Jaczewski, Dyrektor Pionu Produktów Cyfrowych PWPW

Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych cały czas rozszerza grono partnerów korzystających z eDO App. Aplikację pozytywnie oceniają również użytkownicy, których jest już ponad pół miliona. eDO App umożliwia nie tylko zdalne potwierdzenie tożsamości, ale również natychmiastowe wypełnienie formularza danymi odczytanymi z warstwy elektronicznej e-dowodu. Za jej pomocą można także podpisać dokumenty, wykorzystując podpis osobisty lub podpis kwalifikowany.

Aplikację można pobrać ze sklepów Google Play, App Store, App Gallery na smartfony z systemami Android (od wersji 6.0) oraz iOS (od wersji 13.2 dla iPhone'a 7 i nowszych). Aby móc skorzystać z jej funkcji, oprócz e-dowodu, konieczne jest posiadanie telefonu z modułem NFC.

Artykuł promocyjny Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych

Komentarze