Reklama

Biznes i Finanse

Cisco Kraków ma nowego szefa

fot. Cisco/ materiały prasowe
fot. Cisco/ materiały prasowe

Jacek Przybylski przejmuje stery Cisco Kraków, o czym dowiedzieliśmy się podczas konferencji prasowej. Jego zadaniem będzie m.in. "wznieść Kraków w korporacyjnym łańcuchu wartości, w strukturach globalnych, na jeszcze wyższy poziom". 

Jacek Przybylski posiada bogate doświadczenie managerskie. Swoją karierę rozpoczął w 2005 roku od ścieżki inżynierskiej w firmie Atos. To właśnie tam przechodził przez menadżerskie role. Pierwsza poważniejsza przypadła mu w 2011 roku, kiedy pełnił funkcję Head of Workplace and Servis Desk na Polskę.  Sześć lat później awansował na Head of Global Servis Desk, a w 2020 - na Head of Global Digital Workplace Engineering w Atos. 

Do Cisco dołączył w 2021 roku.

Plany na przyszłość

Podczas konferencji na której obecna jest redakcja CyberDefence24.pl, Jacek Przybylski przedstawił priorytety Cisco Kraków na najbliższe lata. Wśród nich wskazał na utrzymanie rozwoju placówki oraz dalsze wspieranie kultury firmy, m.in. poprzez model hybrydowy, który "jednocześnie ma podtrzymać poczucie pracy wspólnej".  

Jak dodał, zależy mu również, aby "wznieść Kraków w korporacyjnym łańcuchu wartości, w strukturach globalnych, na jeszcze wyższy poziom". 


Chcemy być także bliżej Państwa – czytelników. Dlatego, jeśli są sprawy, które Was nurtują; pytania, na które nie znacie odpowiedzi; tematy, o których trzeba napisać – zapraszamy do kontaktu. Piszcie do nas na: [email protected]. Przyszłość przynosi zmiany. Wprowadzamy je pod hasłem #CyberIsFuture. 

image
Fot. Reklama

Komentarze