Przeciwnicy 5G atakują wiceminister Buk

17 lipca 2020, 13:33
8a33526b-affe-4f1e-83c4-963c46371ce2
fot. Ministerstwo Cyfryzacji

Na kanale znanym z publikowania treści przeciwników wprowadzenia sieci 5G w Polsce pojawiło się nagranie, które rzekomo ma ujawnić całą prawdą o wiceminister cyfryzacji Wandzie Buk. Wideo okraszone mocnymi hasłami oraz obrazkami  z szubienicą oraz napisem „śmierć wrogom ojczyzny”. Szczególnie alarmującym hasłem jest stwierdzenie, że minister Buk ”powinna być zneutralizowana – dozywotnie rygorystyczne wiezienie albo smierc” (pis. oryg.). 

Na jednym z popularnych kanałów YouTube, który posiada prawie 2 tys. subskrybentów pojawił się film wideo, w którym autorzy oskarżają minister Wandę Buk o wspieranie telekomów i zapewnienie im raju w Polsce. Z uwagi, że redakcja nie chce promować szkodliwych treści, w tym również skandalicznego nagrania nie podajemy jego nazwy.

Z krótkiego, ok. 17 minutowego filmu, wynika, że firmy telekomunikacyjne mają truć Polaków oraz prowadzić działania na rzecz depopulacji Polaków. Autorzy nagrania twierdzą również, że wiceminister Buk „chce masowego 5G w Polsce, które dokona ludobójstwa żywcem” (pis. oryg.). Wiceminister w resorcie cyfryzacji jest również oskarżana o korupcję i nepotyzm. 

YouTube usunął wideo z powodu naruszenia zasad platformy dotyczących nękania i dręczenia, jednak zanim do tego doszło było ono dostępne przez ok. 12 godzin i miało ponad 300 wyświetleń.

§ 1. Kto znieważa funkcjonariusza publicznego lub osobę do pomocy mu przybraną, podczas i w związku z pełnieniem obowiązków służbowych, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. 

Kodeks Karny, art. 226

To nie pierwszy taki atak wymierzony w wiceminister cyfryzacji Wandę Buk ze strony przeciwników sieci 5G. Już wcześniej pojawiały się równie skandaliczne treści.

KomentarzeLiczba komentarzy: 11
SOWA
sobota, 18 lipca 2020, 16:53

Gdyby urzędy oraz telekomy mówiły prawdę działały uczciwie przeciwnicy 5G nie mieliby pożywki. Niestety żadna ze stron nie przedstawia prawdziwych faktów z jednej strony mamy łapówki i wielkie pieniądze z drugiej strony fanatyków i wsparcie z za wschodniej granicy. W końcuw 5G wpłynie na rozwój gospodarki i naszą obronność pod warunkiem, że inwestycje będą realizowane transparentnie a tak obecnie nie jest. Nasze działania ustawodawcze (dziwne zmiany) przypominają zagrywki z republik bananowych.

qwe
czwartek, 30 lipca 2020, 19:31

jesteś pewien, że badania o szkodliwości promieniowania elektromagnetycznego z Pubmed to ruski trolling?

fifi
wtorek, 21 lipca 2020, 21:07

Przecież to jest republika bananowa.

łoś
niedziela, 19 lipca 2020, 12:55

A są nieprawdziwe fakty?

SOWA
niedziela, 19 lipca 2020, 20:11

To co jest przedstawione milionom odbiorców staje się faktem bez względu na prawdę i znaczenie samego słowa fakt.

Fg
sobota, 18 lipca 2020, 13:27

Jak sie robi cos "dla ludu" bez woli tego ludu to trzeba sie spodziewac takich komentarzy. W normalnym swiecie taki sprzedawczyk wylecial by z okna swojego urzedu w ramach defenestracji. W dzisiejszym swiecie urzednicy to rak, ktory zywi sie pieniedzmi zywiciela a dziala na jego szkode. Po smierci zywiciela, przeskakuje na innego

wtorek, 21 lipca 2020, 16:17

Ale to jest jak najbardziej wola ludu. Co roku, przed pandemią, ruch w sieciach komórkowych rósł o 50% rocznie. Drugie doszło w czasie samego 3-miesięcznego lockdownu. Ludzie zagłosowali sami, swoimi komórkami, tabletami i laptopami czego chcą - mobilnej komunikacji. Odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie jest 5G.

Roksanna
piątek, 17 lipca 2020, 21:10

Ataki na maszty telefonii komórkowej, i ataki na urzędników to robota jednej, i tej samej grupy. "Zielone ludziki" z Rybnika, Lipian, Warszawy i Krakowa.

Zdzisław Berent
niedziela, 19 lipca 2020, 07:46

Chętnie dołączę się do grupy. Olsztyn

Jabadabadu
sobota, 18 lipca 2020, 19:02

Ataki to jedni, a błyskawiczne podwyższenie maksymalnej dopuszczalnej mocy emitowanej nadajników 1000 razy to drugie. Czy lubisz siedzieć w środku mikrofalówki? Bo ja nie. I proszę, nie komentuj kilkudziesięciu lat praktyki.

.
niedziela, 19 lipca 2020, 01:31

Prosze załuż spowrotem swoją aluminiowom czapke i wruć do piewnicy bo tam twoje miejsce

Tweets CyberDefence24