Reklama

Technologie

ChatGPT będzie obecny na większej liczbie narzędzi programistycznych Microsoftu

Autor. Pixabay

W poniedziałek Microsoft połączył technologię ChatGPT z platformą narzędziową Power Platform. Jakie zmiany przyniesie zainicjowany proces?  

Reklama

Power Platform to zestaw rozwiązań Microsoftu, które zostały zaprezentowane w 2018 roku. W poniedziałek koncern zaktualizował platformę o moduł zawierający technologię ChatGPT firmy OpenAI, w którą nieoficjalnie Microsoft zainwestował 10 mld dol.

Reklama

Czytaj też

Reklama

Aktualizacje w Power Platform

Jak wskazuje Reuters , Microsoft zaktualizował również narzędzia takie, jak Power Virtual Agent oraz AI Builder, służące do tworzenia czatbotów i automatyzacji pracy. Dynamics 365, które również dostało nowe funkcje, jest za to odpowiedzialne za zarządzanie biznesem.

Microsoft to nie jedyna firma technologiczna, która w ostatnim czasie ogłosiła przyspieszenie integracji generatywnej sztucznej inteligencji. Podobną drogą poszli chociażby Alphabet i Baidu, o czym pisaliśmy między innymi tutaj.

Serwis CyberDefence24.pl otrzymał tytuł #DigitalEUAmbassador (Ambasadora polityki cyfrowej UE). Jeśli są sprawy, które Was nurtują; pytania, na które nie znacie odpowiedzi; tematy, o których trzeba napisać – zapraszamy do kontaktu. Piszcie do nas na: [email protected].

Komentarze