Reklama

Technologie

Aplikacja ChatGPT jest już dostępna w Polsce

Coraz więcej przykładów oszustw na ChatGPT
Coraz więcej przykładów oszustw na ChatGPT
Autor. Sanket Mishra/ Unsplash/ Domena publiczna

ChatGPT na iPhone’y od kilku dni święci triumfy w Stanach Zjednoczonych i jest najczęściej pobieraną aplikacją w App Store. Od teraz produkt OpenAI jest też dostępny w Polsce.

Reklama

Jak wskazuje portal TechCrunch , od początku tego tygodnia aplikacja mobilna ChatGPT została pobrana w USA już przeszło pół miliona razy. Usługa jest bezpłatna, a dostęp do niej może mieć każdy użytkownik iPhone'a. Więcej na temat możliwości aplikacji pisaliśmy w tym tekście .

Reklama

Wiemy już, że w ostatnim czasie znacząco powiększyło się grono użytkowników iOS, mogących korzystać ze wspomnianej aplikacji. Wśród nich są też użytkownicy z Polski. Poniżej prezentujemy państwu, jak wyglądają niektóre zrzuty ekranu z pobranej aplikacji.

Autor. OpenAI

Na pierwszym zdjęciu widzimy informacje na temat aplikacji, a także ostrzeżenia wynikające z jej wykorzystywania.

Reklama
Autor. OpenAI

Z kolei na drugim zdjęciu prezentujemy przykład odpowiedzi, której udzielił nam ChatGPT. Jak widzimy, odpowiedź charakteryzuje się sporą niedokładnością oraz brakiem aktualizacji.

Czytaj też

ChatGPT na Androida?

Obecnie Open AI posiada aplikację jedynie na smartfony z systemem iOS. Jak zapowiadano, w niedalekiej przyszłości ChatGPT będzie też dostępny dla użytkowników systemu Android.

Serwis CyberDefence24.pl otrzymał tytuł #DigitalEUAmbassador (Ambasadora polityki cyfrowej UE). Jeśli są sprawy, które Was nurtują; pytania, na które nie znacie odpowiedzi; tematy, o których trzeba napisać – zapraszamy do kontaktu. Piszcie do nas na: [email protected].

Reklama

Komentarze

    Reklama