Reklama

Strefa Samsung

Samsung zaufanym partnerem w cyberbezpieczeństwie [WIDEO]

samsung
Jacek Łęgiewicz, dyrektor ds. publicznych w Samsung
Autor. CyberDefence24.pl

„Jesteśmy uznawani za zaufanego partnera w cyberbezpieczeństwie, za zaufanego dostawcę. W Polsce jest największe centrum badawczo-rozwojowe poza krajem macierzystym – Koreą Południową. Pomogło zaangażowanie inżynierów w osiągnięciu tego celu w postaci certyfikacji urządzeń mobilnych” - wskazuje Jacek Łęgiewicz, dyrektor ds. publicznych w firmie Samsung Polska.

Reklama

Artykuł sponsorowany

Jacek Łęgiewicz, dyrektor ds. publicznych w firmie Samsung Polska tłumaczy, w jaki sposób firma zobowiązała się do przestrzegania zasad cyberbezpieczeństwa w ramach programu PW Cyber. Chodzi między innymi o kwestię edukacji społeczeństwa w obszarze cyberhigieny, współpracę z rządem w zakresie raportowania ewentualnych luk bezpieczeństwa czy fakt, że urządzenia firmy otrzymały certyfikację ABW.

Reklama

Czytaj też

Reklama

„Jesteśmy uznawani za zaufanego partnera w cyberbezpieczeństwie, za zaufanego dostawcę. W Polsce jest największe centrum badawczo-rozwojowe poza krajem macierzystym – Koreą Południową. Pomogło zaangażowanie inżynierów w osiągnięciu tego celu w postaci certyfikacji urządzeń mobilnych”.

Zapraszamy do obejrzenia całej rozmowy wideo.

YouTube cover video

Czytaj też

Reklama

Komentarze

    Reklama