Reklama

Strefa Samsung

Projektor The Freestyle Gen. 2. Nowa jakość oglądania

Projektor The Freestyle Gen. 2 zadebiutował na tegorocznych targach IFA w Berlinie.
Projektor The Freestyle Gen. 2 zadebiutował na tegorocznych targach IFA w Berlinie.
Fot. Samsung Newsroom Polska

Druga generacja projektora The Freestyle zgromadziła pozytywne opinie recenzentów. Urządzenie cechuje wszechstronność, wysoka jakość obrazu i dźwięku oraz łatwość w obsłudze. Udoskonalona wersja produktu Samsung ma odpowiadać na jeszcze większe potrzeby użytkowników.

Artykuł sponsorowany

Projektor The Freestyle Gen. 2 zadebiutował na tegorocznych targach IFA w Berlinie. Urządzenie drugiej generacji poleca południowokoreański artysta SUGA, jeden z członków zespołu BTS, który wystąpił w spocie promującym udoskonaloną odsłonę sprzętu.

Popularny w Korei artysta prezentuje The Freestyle Gen. 2, który ma wiele zastosowań i zalet, a jego podstawą jest swoboda i wygoda korzystania z projektora gdziekolwiek jesteś i w zależności od tego, jak chcesz go użyć. Istotną cechą jest tzw. Obrotowy Design. Za sprawą tej opcji treści można wyświetlać na dowolnej powierzchni i pod niemal każdym kątem. Oglądanie filmu będzie możliwe np. na ścianie, stole, suficie czy gdziekolwiek, gdzie podpowie nam to wyobraźnia.

Czytaj też

Najważniejsze cechy projektora

Projektor od Samsung oferuje także wysokiej jakości dźwięk Premium 360°, a głośnik o mocy 5 watów zapewnia idealne oglądanie filmów, jak i słuchanie utworów czy koncertów w domowym zaciszu. Można z nim połączyć dwie pary bezprzewodowych słuchawek Bluetooth i w ten sposób wspólnie oglądać i słuchać treści bez obaw, że przeszkadza to… sąsiadom.

The Freestyle Gen. 2 firmy Samsung to również pełen zakres funkcji Smart TV, co oznacza dostęp do wszystkich aplikacji do oglądania/słuchania, jak np. YouTube czy inne platformy streamingowe. Druga wersja działa znacznie szybciej, a funkcja: „Dotknij i Wyświetl” umożliwia łatwe przejście z innego sprzętu np. z telefonu i kontynuowanie oglądania na dużym ekranie. Trzeba jedynie dotknąć smartfonem projektora i nastąpi automatycznie wykrycie urządzenia.

Z kolei tryb Ambient pozwala na np. wyświetlanie treści służących do dekoracji wnętrza (to opcja płonącego kominka czy widoku z okna samolotu, co ma pozwolić na większy relaks).

„Ta wersja projektora posiada też nowy pilot SolarCell, bez konieczności kupowania jednorazowych baterii za sprawą paneli słonecznych, umieszczonych w jego obudowie. Zasilany jest on energią słoneczną lub pochodzącą ze sztucznego oświetlenia” - objaśnia Tomasz Chomicki, dyrektor ds. rozwoju biznesu w firmie Samsung Polska.

Spot promocyjny z udziałem SUGA z zespołu BTS można obejrzeć TUTAJ.

Czytaj też

Komentarze