Reklama

Strefa Samsung

Nowa seria zegarków Galaxy Watch 6. Personalizacja i dbałość o zdrowie

Autor. Samsung Newsroom Library

Samsung przedstawia nową serię inteligentnych zegarków Galaxy Watch6 oraz Galaxy Watch6 Classic. Najnowszy smartwatch ma być gwarancją wysokiej wydajności, interaktywnego interfejsu oraz rozbudowanego pakietu funkcji zdrowotnych. 

Reklama

Artykuł sponsorowany

Reklama

Można powiedzieć, że Galaxy Watch6 to zarówno nasz nowy medyczny asystent, jak i trener personalny. Nie tylko analizuje aktywność fizyczną użytkownika czy skład jego ciała, ale także pokazuje jak skutecznie monitorować tętno.

To dzięki funkcji Personalized Heart Rate Zone analizowane są indywidualne możliwości fizyczne, a także ustawiane są dla nas optymalne poziomy intensywności biegu. Pozwala to nam wyznaczać realny cel, oparty o nasze możliwości.

Reklama

Czytaj też

Śpij dobrze

Mówiąc o serii Galaxy Watch6 nie można zapomnieć o opcjach związanych z polepszeniem jakości naszego snu. Smartwatch od Samsung odpowiada za monitorowanie faz snu oraz za podpowiadanie, co zrobić, aby lepiej się wyspać.

„Samsung pomaga użytkownikom zoptymalizować nocny wypoczynek tak samo, jak dzienną aktywność, koncentrując się na trzech kluczowych aspektach: cyklach snu, wykształcaniu lepszych nawyków i tworzeniu środowiska sprzyjającego nocnemu wypoczynkowi" – powiedział Tomasz Chomicki, dyrektor ds. rozwoju biznesu Samsung Polska.

Warto tu też wspomnieć o kwestiach bezpieczeństwa. Jedną z funkcji, która może być przydatna dla użytkownika jest Wykrycie Poważnego Upadku. Dzięki niemu można ocenić potencjalne konsekwencje danego zdarzenia. Po wykryciu groźnego upadku smartwatch może zawiadomić służby ratunkowe i wybrane przez nas osoby.

Czytaj też

Postawienie na personalizację

Dla firmy Samsung równie istotny jest aspekt wizualny. Dlatego też zadbano o elegancką kopertę o smukłej ramce oraz większy i jaśniejszy wyświetlacz. Galaxy Watch6 daje też możliwość personalizacji sprzętu, dzięki szerokiemu wyborowi wzorów tarczy, a także wielu gustownych pasków.

Personalizacja to zresztą słowo, które w sposób szczególny charakteryzuje serię Galaxy Watch6. Inteligentny zegarek od Samsung dopasowuje się do swojego użytkownika i specjalnie dla niego przygotowuje zestaw istotnych informacji i wskazówek, które mogą prowadzić do pozytywnych zmian w stylu życia.

Na koniec warto dodać, że współtworzenie ekosystemu Galaxy Watch6 będzie kontynuowane we współpracy z dotychczasowymi partnerami, takimi jak chociażby WhatsApp, Gmail czy Audible.

Serwis CyberDefence24.pl otrzymał tytuł #DigitalEUAmbassador (Ambasadora polityki cyfrowej UE). Jeśli są sprawy, które Was nurtują; pytania, na które nie znacie odpowiedzi; tematy, o których trzeba napisać – zapraszamy do kontaktu. Piszcie do nas na:\*[email protected].\*

Reklama

Komentarze

    Reklama