Reklama

Strefa Samsung

Samsung Knox Manage. Zdalne zarządzanie telefonem i funkcja zdalnego pulpitu

Autor. Samsung Newsroom

Showroom firmy Samsung znajdujący się w budynku Warsaw Spire to przestrzeń skierowana do klientów, w której prezentowane są rozwiązania Samsunga i jej partnerów. Tym razem przedstawiamy Państwu efekty współpracy tej firmy z Xtension oraz Asseco Data Systems.

Reklama

Zdaniem Marcina Sikorskiego, Chief Technology Officer w Xtension współpraca trzech wymienionych firm zapewnia multi-bezpieczne rozwiązania dla potencjalnych klientów. Mowa tu chociażby o stworzeniu platformy służącej do opatrywania dokumentów elektronicznym podpisem.

Reklama

„Takie dokumenty nie muszą być fizycznie skanowane czy archiwizowane. (...) Jako Xtension zapewniamy, że treść podpisanego dokumentu jest nierozerwalnie związana ze złożonym podpisem. Takiego podpisu nie da się wyeksportować z dokumentu. Podobnie jest z danymi biometrycznymi" – powiedział Sikorski.  

Czytaj też

„Warto też wspomnieć o usłudze Zaufanej Strony Trzeciej. Dane biometryczne mogą być udostępnianie biegłemu sądowemu grafologowi, jedynie w odpowiedzi na postanowienie sądu. Tak, jak ma to miejsce w procesach papierowych" – dodał.

Reklama

Samsung Knox Manage

W materiale możemy też zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami prezentowanymi przez przedstawicieli firmy Samsung. Paweł Burakowski, starszy ekspert ds. rozwiązań klienta w Samsung Electronics Polska mówił m.in. na temat narzędzia Samsung Knox Manage, które umożliwia zdalne zarządzanie telefonem czy funkcję zdalnego pulpitu. Z kolei Robert Radzki, senior solutions architect w Samsung Electronics Polska opowiadał o aplikacji Mobile Threat Defence oraz polityce Zero Network Trust Access.

YouTube cover video
Kooperacja Xtension, Asseco i Samsunga. Multi-bezpieczne rozwiązania dla klientów

Samsung jest partnerem głównym serwisu CyberDefence24.pl.

Serwis CyberDefence24.pl otrzymał tytuł #DigitalEUAmbassador (Ambasadora polityki cyfrowej UE). Jeśli są sprawy, które Was nurtują; pytania, na które nie znacie odpowiedzi; tematy, o których trzeba napisać – zapraszamy do kontaktu. Piszcie do nas na: [email protected].

Komentarze