Reklama

Strefa Samsung

Monitory Samsung Smart na 2023 rok. „Podnosimy poprzeczkę”

Monitor Smart M80C
Monitor Smart M80C
Autor. Samsung materiały prasowe

Samsung zaprezentował nową linię monitorów z serii Smart. Najnowsze rozwiązania technologiczne dostępne są w jedenastu nowych modelach, które mają poprawić jakość pracy poza biurem.

Reklama

Artykuł sponsorowany

Monitory M8, M7 i M5 (modele: M80C, M70C, M50C) mogą spełniać wymagania użytkowników w zależności od ich potrzeb np. oglądania filmów, grania czy codziennej pracy. W całej linii monitorów Smart 2023 dostępna jest opcja My Contents, która umożliwia szybki dostęp do przydatnych informacji.

Reklama

„Wprowadzając naszą nową linię, a w szczególności ulepszony model M8, podnosimy poprzeczkę dla monitorów Smart na całym świecie” – zapowiedział Hoon Chung, Executive Vice President of Visual Display Business w Samsung Electronics.

Czytaj też

Propozycje na 2023 rok

W linii modeli na rok 2023 Samsung przygotował jedenaście zróżnicowanych monitorów Smart. Modele M8, M7 oraz M5 zostały zaprojektowane zarówno w różnych wersjach kolorystycznych, jak i w różnych rozmiarach. Warto też dodać, że - zarówno M8, jak i M7 - wyróżniają się wyjątkowo smukłym wzornictwem – monitory te w swoim najcieńszym punkcie posiadają zaledwie 11,39 milimetrów.

Reklama

M8 z rozdzielczością UHD i jasnością 400 nitów, posiada tonacje Warm White, Daylight Blue, Sunset Pink oraz Spring Green. Model M7 z rozdzielczością UHD i jasnością 300 nitów dostępny jest w wersji Warm White. Oba modele obsługują do 99 proc. gamy kolorów sRGB. To udogodnienie jest uznawane za szczególnie pomocne dla grafików i projektantów.

Monitor Smart M80C wyróżnia się rozdzielczością 4K, HDR 10+, jasnością 400 nitów i zupełnie nowym trybem Pivot (możliwość obrócenia ekranu o 90 stopni), który ułatwia czytanie długich dokumentów bez ciągłego scrollowania.

To nie wszystko. Zarówno M8, jak i M7 posiadają wbudowanych asystentów głosowych (m.in. Bixby oraz Alexa od Amazon). Oba modele obsługują także funkcję o nazwie Far Field Voice. To ona – dzięki wbudowanemu mikrofonowi – pozwala użytkownikowi na bezpośrednie mówienie do monitora.

Jak wskazuje Tomasz Chomicki, dyrektor ds. rozwoju biznesu w Samsung Electronics Polska, jednym z założeń opisywanych udoskonaleń było znaczące poprawienie jakości pracy poza biurem.

„M8 posiada magnetyczną, odłączaną kamerę, dzięki czemu użytkownicy mogą wykonywać połączenia wideo bez konieczności zakupu dodatkowych akcesoriów” – powiedział przedstawiciel firmy Samsung, który wśród udoskonaleń obecnych w najnowszym narzędziu wymienił też funkcję Multi View, pozwalającej na jednoczesne korzystanie z pakietu Microsoft 365 i aplikacji przeglądarki w trybie pełnego ekranu i bez podłączonego komputera.

Czytaj też

Mówiąc o nowościach warto też zwrócić uwagę na personalizację niektórych funkcji. Od teraz Samsung umożliwia sterowanie wszystkimi inteligentnymi urządzeniami domowymi za pomocą jednego monitora. Takie rozwiązanie możliwe jest dzięki wbudowanemu IoT Hub.

Ciekawą propozycją może być monitor Smart M80C 32" Smart TV, UHD, USB-C , który zapewnia najwyższy poziom rozrywki dzięki aplikacjom streamingowym przy jednocześnie minimalistycznej, cienkiej obudowie i nowoczesnym designie, z dostępem do kamery SlimFit.

Czytaj też

Serwis CyberDefence24.pl otrzymał tytuł #DigitalEUAmbassador (Ambasadora polityki cyfrowej UE). Jeśli są sprawy, które Was nurtują; pytania, na które nie znacie odpowiedzi; tematy, o których trzeba napisać – zapraszamy do kontaktu. Piszcie do nas na: [email protected].

Reklama

Komentarze

    Reklama