Reklama

Social media

Zmiany na WhatsAppie. Co nowego znajdziemy?

Autor. HeikoAL/Pixabay

Komunikator WhatsApp wprowadza zmiany i nowe narzędzia, m.in. możliwość tworzenia większych grup do czatowania, ankiet czy grupowych rozmów wideo.

Reklama

Głównym celem WhatsApp'owych "Społeczności" ma być połączenie różnych konwersacji tematycznych w jeden, większy czat.

Reklama

„Grupy sąsiedzkie, rodzice uczniów z jednej szkoły czy pracownicy różnych działów firmy od teraz mogą dodawać wiele grup do jednej społeczności" – możemy przeczytać w informacji prasowej Mety.

Czytaj też

WhatsApp stawia na nowości

Wymienione innowacje nie są jedynymi dotyczącymi grupowych wiadomości w aplikacji. Wzrosnąć mają m.in. uprawnienia administratorów (uzyskanie decyzyjności w sprawie włączania grup do Społeczności czy też możliwość wysyłania wiadomości do wszystkich uczestników danej grupy).

Reklama

Poza tymi opcjami dostępne mają być także nowości takie, jak ankiety lub grupowe rozmowy wideo. Do 1024 członków ma wzrosnąć limit osób w danej grupie.

Czytaj też

Serwis CyberDefence24.pl otrzymał tytuł #DigitalEUAmbassador (Ambasadora polityki cyfrowej UE). Jeśli są sprawy, które Was nurtują; pytania, na które nie znacie odpowiedzi; tematy, o których trzeba napisać – zapraszamy do kontaktu. Piszcie do nas na: [email protected]

/mg

Reklama

Komentarze

    Reklama