Reklama

Social media

Facebook: Problemy związane z korzystaniem z "Aktualności" rozwiązane

Fot. kropekk_pl / Pixabay

Poranne problemy związane z korzystaniem z "Aktualności" Facebooka zostały rozwiązane - poinformowało biuro prasowe firmy Meta, właściciela portalu Facebook.

"Dziś w godzinach porannych zmiana konfiguracji spowodowała u niektórych osób trudności w korzystaniu z Aktualności na Facebooku. Rozwiązaliśmy ten problem najszybciej jak to możliwe u wszystkich dotkniętych nim osób i przepraszamy za wszelkie niedogodności” – poinformowało PAP w środę biuro prasowe Meta, firmy w skład której wchodzi serwis społecznościowy Facebook.

Czytaj też

Od rana użytkownicy Facebooka mieli problemem z wyświetlaniem informacji w zakładce "Aktualności". Dostęp do bieżących informacji utrudniały wyświetlane zamiast nich posty ze stron poświęconych m.in. znanym zespołom muzycznym.

Facebook to założony w 2004 serwis społecznościowy, który wchodzi w skład konglomeratu technologicznego Meta Platforms. Obecnie posiada prawie 3 mld użytkowników na całym świecie.

Czytaj też

Serwis CyberDefence24.pl otrzymał tytuł #DigitalEUAmbassador (Ambasadora polityki cyfrowej UE). Jeśli są sprawy, które Was nurtują; pytania, na które nie znacie odpowiedzi; tematy, o których trzeba napisać – zapraszamy do kontaktu. Piszcie do nas na: [email protected].

Źródło:PAP

Komentarze