Reklama

Polityka i prawo

(Nie)Bezpieczni w sieci. Przedłużono termin przyjmowania zgłoszeń do konkursu

fot. John-Mark Smith / pexels.com
fot. John-Mark Smith / pexels.com

W związku z obecną sytuacją w kraju, resort cyfryzacji zdecydował się na przedłużenie przyjmowania zgłoszeń do konkursu „(Nie)Bezpieczni w sieci”. W rywalizacji o najlepszy pomysł na kampanię informacyjno-edukacyjną udział wziąć mogą organizacje pozarządowe, których celem działania jest wzrost świadomości Polaków na temat bezpieczeństwa w sieci.

Zgłoszenia można wysyłać jeszcze przez następne dwa tygodnie - do 31 marca. Nagroda za pomysł wynosi 15 000 zł. Za to pula środków na realizację pomysłów na kampanie wynosi aż 500 000 zł! Wysokość poszczególnych nagród zależy od liczby wyłonionych laureatów. 

Celem konkursu jest nauka (niezależnie od wieku) bezpiecznego korzystania z sieci. A zgłoszenie powinno zawierać najlepszy pomysł na kampanię edukacyjną. Do udziału w konkursie zaproszone są wszystkie organizacje pozarządowe, które mają doświadczenie w koordynacji przynajmniej jednej kampanii informacyjno-edukacyjnej. 

Konkurs zorganizowany został w ramach wspólnej inicjatywy Państwowego Instytutu Badawczego NASK we współpracy z Ministerstwem Cyfryzacji.

Wszystkie potrzebne informacje o konkursie można znaleźć na stronie kampanii "Nie zagub dziecka w sieci".

SG / informacja prasowa Ministerstwa Cyfryzacji

Reklama

Komentarze

    Reklama