Reklama

Cyberbezpieczeństwo

Ukraińscy hakerzy włamali się do krymskiej telewizji. Nadali fragment przemówienia Zełenskiego

Wołodymyr Zełenski podczas przemówienia nadanego przez ukraińskich hakerów
Wołodymyr Zełenski podczas przemówienia nadanego przez ukraińskich hakerów
Autor. i_army_org/ Twitter.com

Ukraińscy hakerzy włamali się do systemu telewizji na okupowanym przez Rosję Krymie i nadali film z fragmentem przemówienia prezydenta Ukrainy Wołodymyra Zełenskiego – poinformowała w sobotę na Twitterze organizacja społeczna Informacyjne Wojska Ukrainy.

Reklama

Na początku krótkiego filmu umieszczono fragment wystąpienia Zełenskiego, w którym mówi on: „Niech każdy z rosyjskich okupantów, którzy zajęli drogą ziemię Krymu, pamięta: na tej ziemi nie zaznają spokoju”.

Reklama

Czytaj też

Reklama

Na filmie pokazano też patriotyczny klip do piosenki Tiny Karol „Ukraina – to ty”, na którym widać m.in. puszczoną w powietrze na balonikach ukraińską flagę z godłem Tatarów krymskich. Na zakończenie ponownie pokazywany jest Zełenski, który mówi: „Krym to Ukraina! Chwała Ukrainie!”.

Czytaj też

Serwis CyberDefence24.pl otrzymał tytuł #DigitalEUAmbassador (Ambasadora polityki cyfrowej UE). Jeśli są sprawy, które Was nurtują; pytania, na które nie znacie odpowiedzi; tematy, o których trzeba napisać – zapraszamy do kontaktu. Piszcie do nas na: [email protected].

Źródło:PAP
Reklama

Komentarze

    Reklama