Reklama

Cyberbezpieczeństwo

Exatel nawiązuje współpracę z Policją

Fot. Scott Rodgerson/Unsplash

EXATEL wygrał publiczny przetarg ogłoszony przez Komendę Główną Policji. Firma będzie odpowiadać m.in. za wdrożenie kompleksowej ochrony przed atakami DDoS.

EXATEL poinformował o zwycięstwie w publicznym przetargu organizowanym przez Komendę Główną Policji. Umowa dotyczy kilku elementów. Wśród nich znajduje się wdrożenie przez firmę usługi dostępu do Internetu za pomocą łącza światłowodowego oraz dołączenie do Węzła Wymiany Ruchu Międzyoperatorskiego PLIX wraz z usługą transmisji danych.

Czytaj też

TAMA PRO7

Wśród usług oferowanych przez EXATEL ma być też realizowana ochrona przed atakami DDoS, która ma obejmować pakiet TAMA i TAMA PRO7.

„Rozwiązanie TAMA PRO7 jest uruchamiane wyłącznie na łączach internetowych EXATEL wraz z działającą usługą ochrony wolumetrycznej anty-DDoS TAMA. Oba te rozwiązania tworzą kompleksowe rozwiązanie (…), które jest stale rozwijane i aktualizowane w oparciu o doświadczenie certyfikowanych ekspertów Security Operations Center (…)” – czytamy na stronie firmy.

Więcej na temat działania i zastosowania systemu TAMA PRO7 pisaliśmy na łamach CyberDefence24 w tym tekście.

Serwis CyberDefence24.pl otrzymał tytuł #DigitalEUAmbassador (Ambasadora polityki cyfrowej UE). Jeśli są sprawy, które Was nurtują; pytania, na które nie znacie odpowiedzi; tematy, o których trzeba napisać – zapraszamy do kontaktu. Piszcie do nas na: [email protected].

Komentarze