Reklama

Technologie

Pierwsze narzędzie do monitoringu publicznych kanałów Telegrama

Fot. Elf-Moondance/Pixabay

Brand24, przedsiębiorstwo działające w branży informatycznej, wprowadza nowe narzędzie do monitorowania publicznych kanałów Telegrama. To pierwsze rozwiązanie, które daje taką funkcję.

"Brand24 startuje z monitoringiem publicznych kanałów Telegrama, platformy używanej przez 550M (milionów - red.) użytkowników" - wskazuje na swoim oficjalnym profilu na Facebooku założyciel marki Michał Sadkowski.

Jak dodaje, wczesny dostęp do rozwiązania uzyskały już podmioty walczące z dezinformacją. Ma ono być również dostępne dla każdego - jest to kwestia czasu.

Zespół pracujący nad narzędziem "Data Team Brand24" pracował w "ekspresowym tempie" i w obliczu dużej potrzeby walki z dezinformacją. Zostało to docenione przez założyciela firmy. "Wysoka piątka" - napisał, odnosząc się do zaangażowania pracowników.

Sadkowski prognozuje, że Telegram będzie "jednym z najbardziej istotnych kanałów komunikacji i dyskusji (o markach) w najbliższych latach".

Czytaj też

Chcemy być także bliżej Państwa – czytelników. Dlatego, jeśli są sprawy, które Was nurtują; pytania, na które nie znacie odpowiedzi; tematy, o których trzeba napisać – zapraszamy do kontaktu. Piszcie do nas na: [email protected]. Przyszłość przynosi zmiany. Wprowadzamy je pod hasłem #CyberIsFuture.

Komentarze